0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Секси мъжки памук Участък прашки бельо меки микро изрязани прашки хип таньга

Секси мъжки памук Участък прашки бельо меки микро изрязани прашки хип таньга

BGN 9.09
Продуктът е наличен

Налично


Личното име што се користи за "Од" на бродот етикета Испраќаат во обична поместена (необележани) плик Приватни листата, па никој не ќе знаат што сте го купиле Приватност работи, само да знаете што се во пакетот!
Опис
Детали :
*Функција : 4 Начин Се Водат, Мека На Допир , Контура Торбичка
* Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет
* Материјал : 95% Памук +5% Spandex
* Количина : 1 Pcs
* Боја : Црна (Како слики show)
* Големина на Половината :
M (27.5~30.7 инчи ) / (70~78cm)
L (29.1~33inch) / (74~84cm)
XL (31~35.4 инчи) / (79~90cm)
Големината е Азија Големина, ве Молиме изберете ја вашата правото големина и боја.
*ние препорачуваме да нарачате големина нагоре.
*големина избор за оваа аукција е во НАС стандардна големина. Ве молиме игнорира големина ознака на камшик, како што е во Азија големина.
Превозот :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Се врати и враќање :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Параметри на продукта

Размер:
M, L, XL
Пол:
Мъже
Слипове И Боксерки:
Прашки И Прашки
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
LE274
Материал:
Ликра, Памук
Характеристика:
Изсъхва Бързо
Украса:
Няма
търговска марка:
JAXFSTK
Тип На Повдигане:
малоэтажный къща

Продукти в категория