0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-88 %
Горещи продажба златист цвят имитация на перли бижута дълбоко V ключицата имитация на перли колие / обеци сватба сватбени бижута, бижута комплекти

Горещи продажба златист цвят имитация на перли бижута дълбоко V ключицата имитация на перли колие / обеци сватба сватбени бижута, бижута комплекти

BGN 4.00
BGN 33.60
Продуктът е наличен

Налично


Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација. Цел (бесплатен превозот) од кина пост обичен мал пакет плус / 4 PX Сингапур Пост НП Про но цел не може да биде целосна следи (Лесно да се загуби парцели) Цел > = $6 (бесплатен превозот) од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Цел > = $6 (бесплатен превозот) од страна на руски Воздух (Posti Финска / руската Федерација) Цел > = $6 (бесплатен превозот) од e Packet (сад) Цел > = $150 (бесплатен превозот) со DHL / EMS Испратите Кина Пост Воздух e-Mail За 26days може да пристигне (Русија трае околу 38days). Ако ви треба добра итно, ве Молиме, изберете ја DHL / ЕМС. превозот метод, но треба да плаќаат дополнителни превозот (6-13days за да стигне до вас). За повеќе од $ 150 цел форма, Ние ќе се обезбеди DHL / EMS бесплатна испорака. Контакт со нас на : Можете да не контактирате страна, оставајќи ни порака за цел или trademanager или ни е-мејл.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во Рок од 24 часа. Ви благодариме за вашата поддршка! Повратни информации : Ако не сте задоволни, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Nagative повратни информации, ние ќе услугата ќе додека не сте задоволни. Ако сте задоволни, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, ние ќе го Задржи ви даваат одлична услуга тука.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Бижута
Глоба или мода:
Модни модели
Включено Допълнително Описание На Продукта:
Колие+Обеци
Тип На Метали:
медна сплав
Стил:
Сладък/Романтичен
Случай:
Сватба
Материал:
перлата на
Номер На Модела:
J033
Пол:
Жени
Тип Бижута Комплекти:
Колие / Обеци
Формамодел:
Геометрична
търговска марка:
цветен пожар

Продукти в категория