0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-21 %
Търговия на едро с 30 бр двоен акрилни топка Tounge зърното обеци барове барабани включете тунел пиърсинг бижута

Търговия на едро с 30 бр двоен акрилни топка Tounge зърното обеци барове барабани включете тунел пиърсинг бижута

BGN 4.00
BGN 5.04
Продуктът е наличен

Налично


Детали За Производот
100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Предмет : Тело накит
Материјал : Нерѓосувачки челик
Боја : Шарени
Големина : Држиме должина : 19mm Стап дијаметар : 1.4 mm
Повод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..
Пакет се вклучени : 30pcs тело накит(Како на сликата покажува)
Answer : ___________________________ Note : 1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел, ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел, ние може да ви понуди фабрика цена.
2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со нас за Трговија со Датот. e-mail. порака ..ние секогаш сме тука!
3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.
Накит Одржување
Плаќање
1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре.
2. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
3. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите.
4. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.
Превозот И Испорака
1. Ве молиме Имајте во предвид : Ако Производот износ повеќе од ние ќе брод од страна на EMS слободни кој се дојде во рамките на 3-15days; тоа е побезбедно и побрзо.
2. Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена;
3. Ракување со времето : Ние ќе испраќање на производи во рок од 3 работни дена по систем ја потврдува вашата исплата;
4. Враќање : Ако сеуште не сте го добиле објект по 40 дена од вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас;
5. Пад на превозот : Ние нудиме пад на превозот, pls ни ги испратите вашите клиент е точно превозот додадете кога местото цел.
Услови за Продажба
Контактирајте Со Нас
1.Ако имате било какви прашања или било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил или онлајн, Ние ќе бидеме среќни да ви помогне и да настојуваме да се врати во рок од 24 часа;
2.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Бижута За Тяло
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
/ ge
Материал:
Акрил
търговска марка:
imixlot
Формамодел:
Кръг
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Вид На Бижута За Тяло:
Язычковые Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Елемент:
Бижута За Тяло
Вид:
пиърсинг на езика
Цвят:
смесен цвят
Горещо:
пиърсинг бижута

Продукти в категория