0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-27 %
31*38 мм Титан хематит ръчно резбовани Langtou Gem висулка колие производство на бижута на едро 3 бр./лот

31*38 мм Титан хематит ръчно резбовани Langtou Gem висулка колие производство на бижута на едро 3 бр./лот

BGN 5.00
BGN 6.85
Продуктът е наличен

Налично

Опис Состојба : Нова . Димензии : (Приближно)31*38mm . Количина : 1 Сет . Тежина : 20 g .
Answer : ___________________________ Note : Како у знаете,повеќето од камен беше природен камен,кога у се со цел,
у ќе добијат сличен со слика, Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите - види опис за вистинската големина. Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Превозот Ние брод предмети на светот од страна на EMS, DHL, UPS-от, Flytexpress, e Packet, Кина Пост или Хонг Конг Пост. Плаќање Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. Враќање & Размена Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако поради некоја причина не сте задоволни, можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе рефундирање на вас кога ќе примите врати ставки. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации, Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата. Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го решат проблемот 。 Ние ќе се потрудиме да ги реши проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Гадания
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
N4
Стил:
Класически
Тип На Окачването:
Животни
Материал:
Камък
is_customized:
No
Тип На Метали:
Титан

Продукти в категория