0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-29 %
32 мм Закопчалка Омар бронзова покритие въртяща се защелкивающиеся куки за чанта, ключодържател притежателя на ключа Сам ключодържател аксесоари чанта клип на 50 бр

32 мм Закопчалка Омар бронзова покритие въртяща се защелкивающиеся куки за чанта, ключодържател притежателя на ключа Сам ключодържател аксесоари чанта клип на 50 бр

BGN 10.00
BGN 14.00
Продуктът е наличен

Налично


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!
Големина : 32-милиметри
Боја : Бронзени Позлатен
Количина : 50 PCS
100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.
Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.
Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.
ПРЕВОЗОТ
Бесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван кина пост воздух mail.
Тоа ќе потрае 15-20 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.
Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2 до 5 дена.
Pls Забелешка :
Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат
со Вистинските производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
Се враќа
Ако имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.
Повратни информации
Вашето мислење е Навистина Важно за нас.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

Параметри на продукта

търговска марка:
lae1sa
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Цвят на метала:
Античен Бронз С Покритие
Пол:
Унисекс
Формамодел:
Заключване
Номер На Модела:
FL352
Стил:
Модерен
Материал:
Метални
Тип Елемент:
Ключодържатели За Ключове
Глоба или мода:
Модни модели
Функция:
Друго
Съвместимост:
Друго

Продукти в категория