0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
4 бр./компл. геометрична емайл брошка цветен квадрат, Кръг, триъгълник комбинация жените момиче игли елегантен стил Harajuku

4 бр./компл. геометрична емайл брошка цветен квадрат, Кръг, триъгълник комбинация жените момиче игли елегантен стил Harajuku

BGN 4.00
BGN 4.24
Продуктът е наличен

Налично


До 2015 Познатиот Бренд Рака Направи Гроздобер Кристал Хривнија Накит За Жените, 1 Сет Божиќ Подарок Дама Нараквици & Алки C027
Нова Мода Усните се Зголеми Метал Акрилик Brooch Срце облик на здолниште brooch Накит трговија на Големо Симпатична изразување брошеви за жени
Тип : Мода brooch
Стил : Трендовски
Материјал : акрилик
Пол : Жените
Кога ќе ја прими стоката, ако се гледа на површината не се изедначи, или гребнатини , не грижете се , брошеви површината е мембрана која ги штити brooch, ве молиме да се искине на приемот на стоката, дека слој на филмот е да се избегне стружење марка

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Брошки
Глоба или мода:
Модни модели
Материал:
Акрил
Стил:
Модерен
Формамодел:
Лицето
Пол:
Жени
търговска марка:
КОЛЕКЦИЯ ОТ КОДОВЕ ЗА
Номер На Модела:
R51-R54 R55-R59 R60-R64
Тип Брошки:
Брошки
Тип На Метали:
Акрил

Продукти в категория