0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
10шт 19мм квадрат и компас емайл брошки и игли масонское масонството свободни зидари на ревера на жени метална икона на плавателни съдове за спомен

10шт 19мм квадрат и компас емайл брошки и игли масонское масонството свободни зидари на ревера на жени метална икона на плавателни съдове за спомен

BGN 36.78
Продуктът е наличен

Налично

БЕЛЕШКИ : ! Ние usurally има неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, pls се прошири уште 10 дена за нас организира производство, ви благодариме!
НИЕ, ИСТО ТАКА, ЈА ПРИФАТИ СИТЕ ВИДОВИ НА КОРИСНИЧКИ НАЛОГ ЗА LAPEL ИГЛИЧКИ ЗНАЧКИ, CUFFLINKS, ВРАТОВРСКА БАР, ЃЕРДАН, KEYRINGS, МОНЕТИ И ДР ЗАНАЕТИ И ПОДАРОЦИ. НЕ MOQ, МУЛТИ-НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ. Топло совети : 1. Од различни монитори, слики може да не ги одразуваат вистинските бои, но стилот е сосема исто како и сликата се прикажува. 2. Pls дозволете 0-2mm грешка за различни мерни методи. Плаќање Прашања : Кога у средба плаќање проблеми pls се провери : http : //help..com/payment_faq.html Превозот : Нормално ние треба 1-7 работни дена за процесот на пратката. Ако цел е надвор од акциите, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа или да направи наплата или треба да го прошири превозот време за производство . Ние би сакале да брод стоки преку КИНА ПОШТЕНСКИ ВОЗДУХ MAIL, САД, ќе бидат земени e Packet. Можете да ги пратите на вашите производи тука : www.17track.net. Ние, исто така, поддршка други видови на превозот термини како UPS-от, DHL, TNT, итн., кои барање за дополнителни трошоци. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5-ѕвезда пофалба, вашиот признание за нас, ова е многу важно. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред негативни повратни информации, ние ќе се обидеме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Добрата комуникација е секогаш најдобар начин да се реши проблемот. Ви благодариме : )

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Брошки
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Класически
Номер На Модела:
h069
Материал:
Метални
Формамодел:
Ежедневни Доставки
Тип Брошки:
Брошки
Пол:
Унисекс
търговска марка:
Хигорио
Тип На Метали:
Метални
квадрат и компас :
Масонская жени на ревера
Масонские Масонские Брошки:
с ръчен пеперуда
Тип Брошки:
Игли За Брошки

Продукти в категория