0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Красива червена роза цвете зелен лист планински кристал брошка на жени за подарък за Деня на майката

Красива червена роза цвете зелен лист планински кристал брошка на жени за подарък за Деня на майката

BGN 74.30
Продуктът е наличен

Налично


Кп уво кристал кристал brooch, кристал игли,кристално брошеви, brooch покана за свадба
Опис
Материјали Легури , Кристално кристал Грб Рамно Назад , Шие месо тело , Бар , Pin, Brooch Големина 50mm,Прилагодите Стил Обичај прави е во ред MOQ 100pcs Плаќање Paypal , Western Union, T/T,Пари Грам Испорака FEDEX, UPS-от , DHL, TNT, EMS Примена Декорација за облека,торба, шапка, свадба букет , итн.
Употреба
Обичај кристал може да се прифати :
Добредојдени да ги споделат да дизајн за нас.
Со производот :
пакет и превозот начин : Зошто да се одлучите нас?
1. конкурентна цена и висок квалитет
2. Навремена испорака и прилагодено дизајн, бидејќи на нашата сопствена фабрика.
3. 24 часовна услуга и најдобрите по продажба на услуги
4. Добредојдени да ги споделат вашиот дизајн. ОЕМ може да се прифати
За повеќе прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт со мене!

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Брошки
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Домашни любимци
Пол:
Жени
Стил:
Модерен
Тип Брошки:
Брошки
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Материал:
Планински кристал
търговска марка:
джотомэ
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
RA017SS
Тип:
брошка, на жени
Материал:
Метални

Продукти в категория