0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-17 %
20 бр/лот 20*15 мм стъклен флакон глобус кръгла топка балон кух стъклен искат бутилка ръчно изработени бижута колие направи си сам изводи за доставка

20 бр/лот 20*15 мм стъклен флакон глобус кръгла топка балон кух стъклен искат бутилка ръчно изработени бижута колие направи си сам изводи за доставка

BGN 21.00
BGN 25.23
Продуктът е наличен

Налично


DIY треба лепак
метал : стакло
големина на топка : 20mm*15mm
Отворање : За 12mm
20sets/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе
ние сме продавница веб-страница :
други стил сакате . само еден стил или мешани ве молиме оставете порака кога ќе цел
answer : ___________________________ note : не содржат метал капа и готови производи
answer : ___________________________ note :
боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако не можете да ја прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате. тенкови. Оваа точка не се вклучуваат чевли. ако сакате . ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате .
100% Задоволството на :
Пред или откако ќе конкурираат мојот продажба на објект ,ако имате било какви прашања,ние да се потрудиме да ви помогне во 24 бизнис часа,откако ќе добијат купување предмети,ако не се задоволни со мојот производ ,вие ќе ги доби сите наплата, освен такси превозот.затоа што јас верувам дека клиентите е во право засекогаш.
плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Заради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
вклучува : со Кредитна картичка, T/T,жица трансфери, Western Union . Кога ќе се стави на предмети во количка и на исходот, може да оди напред со метод на плаќање prefered.
ние, исто така, направи oem цел,ние сме goldkey член на alibaba.
превозот :
Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL,или EMS ,UPS или DHL. Објектот се постигне повеќето земји во рок од 20 дена од страна на хонг конг пост,тоа трае една недела од страна на EMS ,4-7days од UPS-от,DHL.
начинот на испорака ќе варираат во однос на количеството цел.кога ние брод од страна на ВОЗДУХ ПОШТА,Ако не можете да добиете пост по истекот на 30 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно . Ние ќе бидеме со вас за да ви помогнат да се реши проблемот. ние ќе бидеме секогаш подготвени.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Гадания
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
Сексемара
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Мед
Материал:
Стъкло
Номер На Модела:
20*15мм, сферична, топчета
Тип На Окачването:
сферичен топката

Продукти в категория