0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-33 %
Медицинска Стомана Кристал Кристал Пиърсинг Бижута Със Сребърно Покритие Бар Топката Барабани Корема Пъпа Бутон Пръстен Бижута За Тяло

Медицинска Стомана Кристал Кристал Пиърсинг Бижута Със Сребърно Покритие Бар Топката Барабани Корема Пъпа Бутон Пръстен Бижута За Тяло

BGN 3.00
BGN 4.48
Продуктът е наличен

Налично


JA0020768
Спецификација :
Бренд нови
Модерен и око-фаќање на
Материјал : 316 L хируршки челик+ кристал
3 Colors за вашиот избор
Вкупна Должина : околу. 90mm
Бар Должина : околу. 10 mm
Бар Дијаметар : прибл. 1.6 mm
Топка со Дијаметар : прибл. 5mm, 8mm
Pendant Големина : прибл. 62*14mm
Пакет се вклучени :
1pc x папокот прстен
Answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерење, има големина грешка за 0.5-1mm
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Бижута За Тяло
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
Шеллхард
Номер На Модела:
Пръстен На Пъпа И Корема
Стил:
Модерен
Материал:
Планински кристал
Вид На Бижута За Тяло:
Пръстени За Пъпа И Копчета Обаждане
Формамодел:
Растение
Тип На Метали:
Хирургична стомана 316l

Продукти в категория