0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
102 мм многоцветен кристал Crystal птица Поглъща животно брошка голям лилаво, синьо, зелено птица брошка

102 мм многоцветен кристал Crystal птица Поглъща животно брошка голям лилаво, синьо, зелено птица брошка

BGN 653.52
Продуктът е наличен

Налично


Ние обезбеди....
Висок квалитет и ниска фабрика цена на производи!
Професионални кориснички услуги!
Убаво услуги на клиентите и после-продажните услуги !
Спецификации
1,големина : 102mm
2,пакет : 1pc во една opp вреќа+меур пакет+картон.
3,brooch назад : безбедно зајакот главата pin.
Реално пука слики :
Големите разлики во квалитет
Brooch грбот за вашиот избор :
Топло истакна :
ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ : Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
ПОВРАТНА информација : Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!
Пакување и испорака детали за :
Зошто да изберат да ни:
1.Ние сме накит производител, специјализиран во кристал накит,свадба накит и сл.
2.Мали наредби, мешани објекти, а примерок наредби се достапни.
3.Competetive цени и висок квалитет,можете да ги проверите деталите на нашиот вистински шут фотографии.
4.Ние може да се направи примероци и производи според клиенти requitments,топло добредојде на вашите дизајни.
Други топла продажба на објекти :

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Брошки
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Класически
Материал:
Планински кристал
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Пол:
Жени
Формамодел:
Домашни любимци
Тип Брошки:
Оповестяване
Номер На Модела:
XZ793
Име на продукта:
Многоцветен Кристал Crystal Лястовици Брошка
Пол:
За жени
Случай:
Годишнина, Годеж, Подарък, Парти, Сватба
Основният Материал За Бижута:
Кристал, Кристал
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
Размер:
102mm
Метални:
Цинк Сплав
Централен Камък:
Планински кристал
Приложение:
Парти / Събитие / Сватба

Продукти в категория