0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-4 %
Кръгъл медальон snap button бижута магнитна бутона snap 18 мм окачване с кристали за 18 мм snap button гривни, бижута 5 бр.

Кръгъл медальон snap button бижута магнитна бутона snap 18 мм окачване с кристали за 18 мм snap button гривни, бижута 5 бр.

BGN 17.00
BGN 17.74
Продуктът е наличен

Налично

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! Круг locket snap копчето Накит магнетни snap копчето 18mm шарм со кристал за 18mm snap копчето нараквици накит 5pcs
*преку Ali Express Зачувам како што е подолу :
1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail/e Packet ако бесплатен превозот.
2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија,како што се DHL, Fed EX, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.
3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
*различни превозот методи да се избере
Превозот Метод RU Превозот BR Превозот НИ Превозот International Shipping Просек Превозот Време E-Пакет(>200g) / / 7-15 Дена / Кина Пост Воздухопловната 30-60 Дена 60-90 Дена / 20-30 Дена Изразат Испорака
(ЕМС/DHL/Федекс/ДПД/UPS-от) 5-9 Дена 5-9 Дена 5-9 Дена 5-9 Дена
*ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИ
ЗА НАС 1. Различни стилови со различни материјали!(Повеќе од 3000 дизајни лебди шарм за вашиот избор) 2. Големи акции за брза испорака во пониска цена!! 3. Висок квалитет со пониска цена!!!
AFER-ПРОДАЖБА SERVISE Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Гадания
Глоба или мода:
Модни модели
Тип На Окачването:
Животни
Стил:
Модерен
Материал:
Смола
is_customized:
Yes
Тип На Метали:
Цинк Сплав
търговска марка:
Бижута От Пъпеш
Номер На Модела:
SBJ1101
направи си сам изкушения:
Защелкивающиеся Окачване На Бутоните
Име на продукта:
Бутонът За Кликване
Размер:
18mm
Вид На Модела:
Цвете
Пол:
Унисекс
As_customized:
ДА
Използването на:
За Защелкивающегося Колиета/Гривна
Метални:
Цинк Сплав
Материал:
Стъкло

Продукти в категория