0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-17 %
Нов Дизайн На Жените Сребърна Топка Верига Foot Гривна На Глезена Си Гривна Бос Сандали Плаж Краката Безплатна Доставка

Нов Дизайн На Жените Сребърна Топка Верига Foot Гривна На Глезена Си Гривна Бос Сандали Плаж Краката Безплатна Доставка

BGN 1.00
BGN 1.20
Продуктът е наличен

Налично


[xlmodel]-[производи]-[26318]
Не мин цел ! Можете да нарачате 1pcs !
Цел
Цел >$10,Слободни Кина Пост воздух mail .
Цел >$150 ,Слободни EMS/UPS/FEDEX/DHL/ТНТ...
5 Stars ќе добиете подарок и 5% вашата следна цел !
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[18944]
1. Прашање : што е вашиот Minimun цел ? Мин.нарачката е 8 обезбеди бесплатен превозот од кина пост на сите земја; Откако ќе брод, да обезбеди следење на numbe ,ќе чини околу 15-40 дена за да стигне до вас. Ако ви се купат помалку од 8 ние ќе ја додадете 1.68$ како превозот цена на вашата нарачка. 2. Прашање : како може да ви обезбеди мене експрес испорака? Кога цел повеќе од 180 долари, ве молиме изберете "кина пост" бесплатен превозот прво, плаќаат директно. Откако ќе се плати, ние ќе го промени за да испратите за вас од страна на FEDEX, UPS-от, DHL,или ЕМС,само да се земе 7-15 дена за да стигне до вас, откако ние брод. 3. Прашање : дали ќе се обезбеди намалувањето на превозот? Ние обезбедуваме пад на превозот, може да се испрати на производи за вашите клиенти директно. 4.Прашање : дали треба да плаќаат дополнителен данок? Ние ќе се прогласи парцела како подарок и многу мала вредност, така што нема потреба да се плаќа данок или само помал данок. 5. Прашање : Може да ви обезбеди повеќе попуст ? Цената на нашата веб страница се финалната цена, повеќето од нив речиси најевтиниот на . Ве молиме да не?т прашајте нè за повеќе попуст, ќе нема одговор и не?т обезбедуваат екстра попуст. 6. Прашање : Дали сите тие се во акции, може да се плати? Во нормални, сите наши производи се во парк, па можете да нарачате и да плаќаат директно. Но некое време,ако можеме да се сретнеме со некој нема акции, ние ќе ве известиме пред ние брод, а потоа можете да направите промена или наплата. 7. Прашање : Што е обработка на време? Откако ќе се плати, ние ќе започне на процесот на нарачка и да се обиде да испрати за вас во рок од 1-3 дена. Некои големи цел може да ве чини некои повеќе денови, се надеваме на вашето разбирање! 8.

Параметри на продукта

Тип На Метали:
Цинк Сплав
Дължина:
22cm+5cm
Номер На Модела:
модерен къс чорап
Стил:
Модерен
Формамодел:
Сърце
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Краката гривни
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
РОНГБИН
Материал:
Няма
Стил:
Модни Бижута Женски Аксесоари
Текстура на материала:
Сплав
Дизайн:
100% Нов Дизайн На Облекло 2016 Г.
Опаковка:
Серво опаковка
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Случай:
партията на сватба, рожден ден, юбилей, подарък за ежедневно носене покупка, празник
Размер:
as the description

Продукти в категория