0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-45 %
Новият царски син Кристал костюм Дамски комплект бижута с мъниста Маскарад цветя себе си огърлица, комплект за партията Безплатна доставка HD8813

Новият царски син Кристал костюм Дамски комплект бижута с мъниста Маскарад цветя себе си огърлица, комплект за партията Безплатна доставка HD8813

BGN 103.00
BGN 186.72
Продуктът е наличен

Налично


Methord
Време На Испорака
Следење На Број
Детали
CPAM
15-25 Дена
Yes
Сите Достапни
Epacket
7-12 Дена
Yes
Пристап До САД Само
EMS
6-14 Дена
Yes
Слобода На Избор
DHL
3-7 Дена
Yes
1. Ако вашата цел е многу треска,можете да изберете изразат испорака.ние можеме да брод вашата објекти Со ЕМС..курирската служба DHL.
2. Ако вашата цел е над 200 ние ќе брод вашата објекти за вас преку ЕМС превозот(вклучуваат Песна НЕ и песна информации на интернет)..ќе ја доби парцела во 7-12 работни дена..
1. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.
2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или враќање на средствата.
Ако ви се допаѓа и се задоволни со предмети , Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5 Ѕвезди . Ако не сте задоволни со нашите производи или не добиете вашите производи и услуги по истекот на 30 дена, ве молиме ни e-mail, ние би сакале да се потрудиме да ја добиете вашата 100% задоволство.
Добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе предмети :
Моден Нигериската Монистра Кристал Ѓердани Хривнија Обетки Африка Свадба Монистра Накит Поставите HD0106 US$ 34.70 /парче
6 Редови Нигериската Свадба Африкански Custume Булчински Ѓердан Накит Сетови Африкански Монистра Накит Поставите HD0101 US$ 33.90 /парче
Африканската Партија Кристал Монистра, Накит Сетови Африка Свадба Свадба Монистра Накит Поставите HD0102 US$ 34.70 /парче
Моден Нигериската Свадба Африкански Custume Булчински Ѓердан Накит Сетови Африкански Монистра Накит Поставите HD0100 US$ 33.90 /парче

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Бижута
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Растение
търговска марка:
ZJYBXF
Материал:
Crystal
Включено Допълнително Описание На Продукта:
Колие/Гривна/Обеци
Тип Бижута Комплекти:
Колие / Обеци / Гривна
Номер На Модела:
HD8813
Стил:
Модерен
Случай:
Сватба
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Позлатените Покритие
Дължина на колие / гривна:
18 inchs (първи ред) / 8 inchs
Случай:
Парти
Цвят:
Кралско Синьо/Маскарадните
is_customized:
Yes
Размер мъниста:
6мм

Продукти в категория