0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-49 %
Оранжев Кристал Три Слоя Злато Дами Пластове Колиета, Бижута Нигерийски Африкански Мъниста Сватбена Булчински Комплект Бижута Нов 2017

Оранжев Кристал Три Слоя Злато Дами Пластове Колиета, Бижута Нигерийски Африкански Мъниста Сватбена Булчински Комплект Бижута Нов 2017

BGN 106.00
BGN 207.98
Продуктът е наличен

Налично


Портокал Кристал Три Слоеви Злато Дами Слоевит Ѓердани Накит Нигериската Африка Свадба Монистра Свадба Накит Постави Нови 2017
Methord
Време На Испорака
Следење На Број
Детали
CPAM
15-25 Дена
Yes
Сите Достапни
Epacket
7-12 Дена
Yes
Пристап До САД Само
EMS
6-14 Дена
Yes
Слобода На Избор
DHL
3-7 Дена
Yes
1. Ако вашата цел е многу треска,можете да изберете изразат испорака.ние можеме да брод вашата објекти Со ЕМС..курирската служба DHL.
2. Ако вашата цел е над 200 ние ќе брод вашата објекти за вас преку ЕМС превозот(вклучуваат Песна НЕ и песна информации на интернет)..ќе ја доби парцела во 7-12 работни дена..
1.Сите Предмети Ќе Бидат Испратени Надвор Од Стандардните Методи . Ако Било Други Превозот Методи Што Треба , Pls Контактирајте Со Нас Во Времето .
2.Таму Може да Биде 1-2 Бизнис Задоцнување Кое е Надвор од Нашата Способност . Ве молиме да Ни Даде Разбирање . Ви благодариме : )
Ако ви се допаѓа и се задоволни со предмети ,Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5 Ѕвезди. Ако не сте задоволни со нашите производи или не добиете вашите производи и услуги по истекот на 30 дена, ве молиме ни e-mail, ние би сакале да се потрудиме да ја добиете вашата 100% задоволство.


Параметри на продукта

Тип Елемент:
Бижута
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Кръг
Номер На Модела:
111005
Пол:
Жени
Материал:
Crystal
търговска марка:
Бижута DUDo
Стил:
Модерен
Тип Бижута Комплекти:
Колие / Обеци
Включено Допълнително Описание На Продукта:
колие обици гривна
is_customized:
Yes
Тип На Метали:
медна сплав
Случай:
Сватба
Материал:
пластмасови мъниста
Случайност:
Юбилейното парти на годежен сватба Material wedding
Дизайн:
Дамски Модни Сватбени Бижута, Бижута Комплекти
Състояние:
100% чисто нов
Комплекти 2pcs:
колие обици гривна
Качество:
Най-високо качество
Цвят:
изображение
Индивидуално:
ДА
Тип На Метали:
Позлатените Покритие

Продукти в категория