0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
50 бр. / 35 мм Бейзбол ID значка на притежателя / макара прозрачен планински кристал, Кристал и червен емайл медицинска сестра разтегателен ID името значка на притежател

50 бр. / 35 мм Бейзбол ID значка на притежателя / макара прозрачен планински кристал, Кристал и червен емайл медицинска сестра разтегателен ID името значка на притежател

BGN 176.00
Продуктът е наличен

Налично


Материјали Легури , Кристално кристал Грб Рамно Назад , Шие месо тело , Бар , Pin, Brooch Големина 32-милиметри x 32-милиметри,Прилагодите Стил Обичај прави е во ред MOQ 100pcs Плаќање Paypal , Western Union, T/T,Пари Грам Испорака FEDEX, UPS-от , DHL, TNT, EMS Примена Декорација за облека
Како да се добие примерок ?
Судењето/Примерок Цел и цел во парк ќе биде предаден во рок од 1-2 часа по потврдена исплатата.Прилагодено ќе треба 7 -11 дена .
Клиентите Логото е дозволено ? Може да се направи свој дизајн ?
Yes.
Јас може да се меша бојата ?
Количини е во ред ,ќе го како сакате.
Како да се земе цел ?
Да земеме цел на нашата Alibaba продавница или да му кажете на модел u се допаѓа, а потоа ние ќе испраќање у qutation.
Како да се направи disscount ?
Голема цел или чести ре-нарачки ќе добиете 10-20 % попуст .
Зошто да изберат нас :
1.Ние сме еден од една фабрика во Кина, топло добредојде на вашиот дизајн
2.Мали ред и мешани објекти се достапни
3.Брза испорака како што повеќето од производите што ги имаат во залиха
4.Конкурентна цена и добар квалитет
5.Ние може да се направи примероци и производи според клиенти барања

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Брошки
Глоба или мода:
Модни модели
Пол:
Унисекс
Формамодел:
Домашни любимци
Номер На Модела:
ИБХ085
Материал:
Crystal
Стил:
Модерен
Тип Брошки:
Брошки
Тип На Метали:
Цинк Сплав
търговска марка:
джотомэ
Цвят:
изображение
Стил:
модерен
Тип:
вьюрок икона ЕЙД
Материал:
Цинк Сплав
Използването на:
аксесоар за дрехи
Централен Камък:
Кристал, Кристал
Вид На Продукта:
притежателя, номер на лична икона
Тип Брошки:
Игли За Брошки

Продукти в категория