0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-21 %
2017 близки Секси B Cup Bra Brief Sets Luxury Дантела Push Up Bra Set Women Момиче brassiere fashion lingerie set

2017 близки Секси B Cup Bra Brief Sets Luxury Дантела Push Up Bra Set Women Момиче brassiere fashion lingerie set

BGN 7.00
BGN 8.86
Продуктът е наличен

Налично


100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Предмет Тип : Градник.
Тип : Жени
Стил : Секси
Тип на градник : Push-up,
Затворање : Задните затворање,
Затворач Тип Два реда Четири кука-и-око
Модел : Везови Чипка Цвет
Бои за да изберете сина, црна, розова р бела жолта
Ремени : Прилагодлив ремени со монтажни ремени.
Материјал : Памук , Полиестер , Чипка
Градник Големина : 75 80 85 90 / 34 36 38 40
Куп : Б (На Ознака големина е Кинески големина,Таа е Помала од НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ Големина ,ве молиме бидете сигурни дека големина одговара за вас пред да го купат)
Куп Облик : 3/4
Поддршка Тип : Underwire
Пакет се вклучени : 1 x Градник
Овој објект е парична казна изработка, многу модни Секси Push-up градник Може да ви помогне да се приспособат на обликот на градите подобро. носат сет од нив ќе направи да изгледаат повеќе привлечни.
Забелешка : точка боја прикажува може да биде малку поинаков од вашиот computermonitor од набљудувачите не се калибрира истиот.

Параметри на продукта

Размер На Чашката:
75B, 80B, 85B, 90B
търговска марка:
Момиче Liwa
Материал:
Памук, Полиестер
Стил Сутиен:
Повдигащ, Мека Подплата
Форма На Чаши:
Три Четвърти(3/4 Чаша)
Тип На Каишка За Ръка:
Трансформируемые колани, регулируеми колани за
Тип На Затваряне:
Задната част на Закопчалката, теглителна кука и проушина
Стил:
Секси
Вид На Помощта:
Чашки
Украса:
Дантела
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
51352
Тип Елемент:
Сутиени
Пол:
Жени

Продукти в категория