0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
2017 плюс размер Wome Clothing 5XL 4XL XXXL дамско бяла лейси блуза лятна жилетка палто черно на една кука секси дамска блуза риза

2017 плюс размер Wome Clothing 5XL 4XL XXXL дамско бяла лейси блуза лятна жилетка палто черно на една кука секси дамска блуза риза

BGN 38.66
Продуктът е наличен

Налично

modname=ckeditor
2017 Плус Големина Wome Облека 5 XL 4 XL XXXL Дами Бела Чипка Блуза Лето Јакна Грб Црна Капчиња Секси Женска Маица, Блуза
ПРИЈАТЕЛСКИ ПОТСЕТНИК
Note1 : 1inch=2.54 см,1cm=0.39 инчен,1chi=33.333333 cm
Note2 : Не може да бидат малку различни во боја, затоа што на мониторот на компјутерот setings
Note3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување.
- Производот Се Покаже -

Параметри на продукта

Размер:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
търговска марка:
Йируйсен
Дължината На Дрехата:
Редовен
Материал:
Polyester
Стил:
Ежедневни обувки
Тип Тъкани:
Дантела
Украса:
Выдалбливают
Вид На Модела:
Твърд
Яка:
О-Образно Деколте
Стил Ръкави:
Редовен
Дължина ръкав(см):
Три Четвърти
Номер На Модела:
дамска блуза
Пол:
Жени

Продукти в категория