0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-10 %
Висококачествени Мъжки Къс Ръкав В Slub Tang Костюм, Риза, Бельо Кунг-Фу Упражнения Костюм Риза Безплатна Доставка

Висококачествени Мъжки Къс Ръкав В Slub Tang Костюм, Риза, Бельо Кунг-Фу Упражнения Костюм Риза Безплатна Доставка

BGN 59.00
BGN 65.58
Продуктът е наличен

Налично


Висок Квалитет Машки Кратко Sleeve Slub Танг Одговараат Кошула Лен Kungfu Вежба Костим Кошула Бесплатен Превозот
Поврзани
Опис На Производот
Материјал : Лен Боја : беж,темно сива,светло сива Функција : користете памук, лен ткаенини,е многу удобно,кинески стил стојат јака,вез на предната страна џеб,посебно рачно изработени копчиња,гроздобер стил.
Големина : M bust106cm/waist104cm/врвот length72cm/shoulder45cm L bust110cm/waist108cm/врвот length74cm/shoulder46cm XL bust114cm/waist112cm/врвот length75cm/shoulder47cm XXL bust118cm/waist116cm/врвот length77cm/shoulder48cm XXXL bust122cm/waist120cm/врвот length78cm/shoulder49cm 4 XL bust126cm/waist124cm/врвот length79cm/shoulder50cm
Се состојат од : кошула
Забелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од слики прикажани на нашата продавница,предизвикана од многу фактори, како осветленост на мониторот и светлина од светлината.
Прирачник за мерење дозволена грешка. Ве молиме љубезно разбирање.Ви благодариме.
Производ Детали
Пратката Кина Пост /UPS/Fed Ex/DHL
Pls ве молиме имајте во предвид дека Кина Пост се Регистрирате Воздух Пошта вообичаено трае 15-28 дена да пристигне на вашата локација. Сепак, во некои случаи, тоа треба повеќе од 1 месец поради лошите временски услови, одложување на локалните обичаи обработка или локалните trasportation итн.
Ако сакате да брод на објектот од dhl, ups-от, fedex или други express, pls ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали за превозот цена!
Се Враќа & Наплата
Ние ќе го изберете и да се провери секој објект внимателно пред да се испраќаат надвор. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате потреба да се вратите на нашите објекти за промена, или реконструкција додека е во оригинална статус и не се користи. Купувачот е одговорен за враќање превозот надомест на Кина.
Услуга На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас секогаш кога ќе може да потребна некоја помош од нас. Ние ќе уживаат сите комуникации со вас.

Параметри на продукта

Размер:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип Елемент:
Ризи
Спортен Тип:
бойни изкуства
Материал:
Бельо
Пол:
Мъже
търговска марка:
Г-КАК
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Номер На Модела:
Редовен
Тип Тъкани:
Сукно
Характеристика:
Дишащ, Анти-Пилинг
Дължина ръкав(см):
Кратък

Продукти в категория