0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-46 %
Ръкоделие САМ DMC 14CT печат комплекти на кръстат бод за бродерии есен в парка брои кръст бродирани занаяти

Ръкоделие САМ DMC 14CT печат комплекти на кръстат бод за бродерии есен в парка брои кръст бродирани занаяти

BGN 46.00
BGN 84.78
Продуктът е наличен

Налично

Опис : Бода : 300w x 246h Големина на слика : 54 x 44.28 cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1. Embroider теми *1. Embroider игла *2. Скицата *1. Answer : ___________________________ Note : (не надвор рамка) Забелешка : (14 CT)ве молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод. датум само за референца ,точна големина и боја и теми боја треба да се погледне за производот што го добиваат, ве молиме да не се отвори спорот поради големината и бојата неусогласеност ви благодариме многу За Нас Нашиот Крст Бод се полу-готови, не вклучуваат рамка. Ние ќе ви обезбедиме Крстот Бод везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе конец! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! Експрес Испорака Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Забелешка Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до berified адреса Услови На Продажба Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.

Параметри на продукта

Кръст бод плат CT номер:
14CT без печат
Вид На Модела:
Етап
Материал:
100% памук
Тип:
Пакет
Начин На Опаковане На Платното:
Сгънати В Една Тръба
Стил:
На европейския и американския стил
Воспользуйся:
Модел
Рамка:
No
Външната Опаковка:
хартиена торбичка
търговска марка:
Далия
Кръст бод плат CT номер:
14CT без печат
Стил:
Европа

Продукти в категория