0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-50 %
Горещо надувательство Коледен подарък на Едро златен цвят пръстен Модни бижута, малък триъгълник пръстен от неръждаема стомана

Горещо надувательство Коледен подарък на Едро златен цвят пръстен Модни бижута, малък триъгълник пръстен от неръждаема стомана

BGN 4.00
BGN 7.98
Продуктът е наличен

Налично


Прекрасни Прстен За Жените Нови 2017
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Stee l
Прстен Е 15 mm Широк.
НИ Големина : 6#, 7#, 8#, 9#.
Пакување : OPP кеси, коверти
Погоден за објект : Погоден За Жените.
Свадба Rin
Свадба Прстен
Свадба Прстен
Свадба Прстен
1. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Сингапур Пост / Кина Пост, превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел :
2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
3. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.
да знам повеќе за детали на пратката
Се враќа
Ако нашите производи имаат проблем,како што се неисправни,оштетени или погрешно од вашата цел, пријави се дозволени во рок од 7 дена од денот на стока приемот и се враќа објект треба да си уште е во оригиналното пакување.Ние гарантираме за целосно враќање на средствата во рамките на 30days.
Прашања и Повратните информации
Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме да разговарате со мене сега или испрати е-маил до нас. Ние одговор на сите наши Пораки во рок од 24 часа или помалку. Ве молиме да ни остават 5 Ѕвезда Позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас. Ви благодариме за вашето време и со нетрпение да го прави бизнис со вас.

Параметри на продукта

Размер На Пръстен:
6, 7, 8, 9
Цвят на метала:
Злато, Сребро
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
BORASI
Широчина На Повърхността:
15мм
Тип Инсталация:
Създаване на канал
Случай:
Годеж
Номер На Модела:
женски пръстен
Формамодел:
Кръг
Стил:
Модерен
Вид На Пръстените:
Сватбени Комплекти
Тип На Метали:
Неръждаема Стомана, Титановая Стомана
Материал:
Метални
Пол:
Унисекс
чифт пръстени:
Годежен пръстен
пръстени за жени:
реколта бижута
пръстен от неръждаема стомана:
годежен пръстен
Тип На Метали:
Позлатените Покритие

Продукти в категория