0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-13 %
5 бр./лот 20*15 мм прозрачен стъклен купол глобус бронзов позлатени короната тава пръстен монтаж на стъклен флакон направи си сам бижута стъклена бутилка на кутията п?

5 бр./лот 20*15 мм прозрачен стъклен купол глобус бронзов позлатени короната тава пръстен монтаж на стъклен флакон направи си сам бижута стъклена бутилка на кутията п?

BGN 9.00
BGN 10.40
Продуктът е наличен

Налично


Нашата продавница веб-страница :
Големина на топка : За 20mm
Отворање : За 15mm
Материјал : стакло топката со бакар метален прстен наоди
По собата : Една чаша свет, еден прстен
Белешки : Тие се полу-готови производи, ќе треба DIY со лепак
Други стил сакате . само еден стил или мешани ве молиме оставете порака кога ќе цел
За пример
answer : ___________________________ note :
боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако не можете да ја прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате. тенкови. Оваа точка не се вклучуваат чевли. ако сакате . ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате .
100% Задоволството на :
Пред или откако ќе конкурираат мојот продажба на објект ,ако имате било какви прашања,ние да се потрудиме да ви помогне во 24 бизнис часа,откако ќе добијат купување предмети,ако не се задоволни со мојот производ ,вие ќе ги доби сите наплата, освен такси превозот.затоа што јас верувам дека клиентите е во право засекогаш.
плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Заради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
вклучува : со Кредитна картичка, T/T,жица трансфери, Western Union . Кога ќе се стави на предмети во количка и на исходот, може да оди напред со метод на плаќање prefered.
ние, исто така, направи oem цел,ние сме goldkey член на alibaba.
превозот :
Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL,или EMS ,UPS или DHL. Објектот се постигне повеќето земји во рок од 20 дена од страна на хонг конг пост,тоа трае една недела од страна на EMS ,4-7days од UPS-от,DHL.
начинот на испорака ќе варираат во однос на количеството цел.кога ние брод од страна на ВОЗДУХ ПОШТА,Ако не можете да добиете пост по истекот на 30 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно . Ние ќе бидеме со вас за да ви помогнат да се реши проблемот.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Широчина На Повърхността:
15мм
Пол:
влюбен
търговска марка:
Сексемара
Тип На Метали:
Мед
Материал:
Стъкло
Случай:
Годеж
Формамодел:
Кръг
Тип Инсталация:
Няма
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
20*15мм, пръстен, сферично
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Функция:
Фитнес-Тракер

Продукти в категория