0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-50 %
ТАНГПИН топлоустойчива стъклена кана за чай coffee maker стъклена чаша чай чахай кана за кафе

ТАНГПИН топлоустойчива стъклена кана за чай coffee maker стъклена чаша чай чахай кана за кафе

BGN 29.00
BGN 57.54
Продуктът е наличен

Налично

Производ Листи x 1 Стаклено Chahai
Големина : Погледнете на следнава Слика
Нашите Услуги Плаќање 1)да ја прифатиме Alipay,Запад Унија,T/T,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од редот 3)Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,pls почекајте минути и обидете се повторно, плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дневна. Превозот 1)Кога е Примено вашето плаќање,ние ќе arrang превозот во рок од 5 дена,купувачот е единствено resopnsible за царинење на стоката. 2)Сите предмети се бира превозот Standared,дел од објектите ќе изберете epacket и кина пост воздух mail. 3)увозните давачки,даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија,овие трошоци се купувачот resopnsibility. Pls проверете со вашата земја, царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Враќање Услуга 1)За Квалитетот Ние ќе ги проверуваат производите пред превозот,ако производи се скршени,што се водат за исчезнати предмети и deffect,pls правите фотографии и тогаш контактирајте со нас однапред. Ние ќе се според проблеми да се вратат или замена. 2)За друга причина За било која друга причина,не ви се допаѓа стилот или не им се допаѓа,pls контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени предмети. Бидете сигурни да ја задржат во orginal состојба и untertake превозот цена од себе, ако не се врати назад. Ние ќе рефундирање за вас, откако ќе ги добиле.

Параметри на продукта

Размер:
Glass tea infusers
Материал:
Стъкло
търговска марка:
ТАНГПИН
Цвят:
Прозрачни материали
Брой части:
1 chahai
Област На Приложение:
Хол, Кухня, маса за Хранене, бар
брой:
1
Име:
Стъкло chahai, чаша чай, стъкло, кристал чай инструменти, стъклена кана за чай
Доставка:
безплатна доставка
Опаковка:
опаковка за сигурност
Зона Продукта :
Дэхуа
is_customized:
Yes
Стил:
Японски

Продукти в категория