0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-11 %
Китай кунг-фу Купа шестицветный керамични Лунцюань домашни чаша гостоприемство японската двойка

Китай кунг-фу Купа шестицветный керамични Лунцюань домашни чаша гостоприемство японската двойка

BGN 24.00
BGN 27.04
Продуктът е наличен

Налично

Материјал : керамички Големина : 9 *8.5*7cm Капацитет : 200ml четири Изборни предмети : Дека случајно избрани за да испратите четири предмети, ако наведени, ве молиме наведете цел порака
Плаќање 1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по ставањето на вашата нарачка. 2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност задолжени од нивните земја царината, но не грижете се, ние секогаш се прогласи ниска вредност и да ја означите како подарок или примерок за да се избегне данок проблем. Превозот и предавање на Кина Пост epacket EMS е нашата склопот на превозот услуга, ние, исто така, нуди и други превозот услуга преку TNT,DHL,Fedex и ПРОЗОРЦИ,итн. Наплата/Exchange 1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас за размена на предметот или да се врати за да добиете рефундација. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот, ако не нашата вина. 2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 7 дена по доставена ако сакаат да ја размена на неисправни или погрешно се испраќаат предмети. Повратни информации ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Бизнис Ако се стари клиент можеби може да добијат попуст кога ќе сакате да купите нешто, повторно, ве молиме контактирајте ме ако се. Исто така добредојдени трговија на големо бизнис, за повеќе производи може да ги погледнете нашите webs ви благодариме.

Параметри на продукта

Обемът на:
200 мл
Цвят:
Незадължителни четири елемента
Вид Съдове За Пиене:
Чаши И Чинии
документ:
CIQ, CE / EU
Форма:
Един слой
Брой:
1
Тип:
Чаени чаши
Техника:
селадон
Материал:
Керамични
Характеристика:
Еко-Содружественный
търговска марка:
СИБАОЛУ

Продукти в категория