0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Красива момиче прекрасна рокля модел мек калъф за Носене за OPPO R9 plus мода добър силикон сладък перлено бял калъф за вашия телефон

Красива момиче прекрасна рокля модел мек калъф за Носене за OPPO R9 plus мода добър силикон сладък перлено бял калъф за вашия телефон

BGN 12.78
Продуктът е наличен

Налично

Пакет : 1 *Телефон случај *100% Сосема Нов случаи. *Направен од високо-квалитетни Материјали. *Моден дизајн, лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме. *Го заштити вашиот од прашина, гребење и шок. *Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети.
Посебна Напомена : 1. Откако Пратката Стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба за Потоа да ја Отворите. 2. Сите LCD Екран Тестирани работи пред да ја испратите, ве Молиме да НЕ го ИНСТАЛИРАТЕ пред Тестирањето. Ве молиме да се поврзете на екранот кабел за конекција на матичната плоча за тестирање, ГАРАНЦИЈА за НИШТОВНО ако LCD оштетени по Инсталацијата . Цел Неповратни! 3. АКО сте задоволни со производи по тестирање. ПОТОА Можете да ги инсталирате на вашиот телефон. Но, НЕ се ОТСТРАНИ НАШИТЕ НАЛЕПНИЦА! (ГАРАНЦИЈА ЗА НИШТОВНО АКО СЕ ЕТИКЕТА ОТСТРАНЕТА) 4. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,ве Молиме да ги доставите на слика или на видео на производот проблем,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано. 5. АКО LCD Веќе Инсталиран и да се најде некои прашање. Ве молиме да ни ги испратите назад во рок од 3 дена. Нашиот техничар целосно ќе ги тестираат и да ви даде квалитет извештај.

Параметри на продукта

Дизайн:
Сладък, С Шарките, Абстрактни, Реколта
Функция:
Anti-knock,Dirt-resistant
Съвместим Марка:
ОППО
Тип:
Наполовина е увита калъф
Търговия На Дребно Опаковка:
No
търговска марка:
BINYEAE
Модел:
OPPO R9 Plus

Продукти в категория