0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-17 %
Diamond Bling Crystal Case калъф за iPhone 7 6 6S Plus 5 5S SE 5C 4S, Samsung Galaxy Note 7 5 4 3 2 S6 S7 Edge Plus S5 / 4 / 3 A8 / 7

Diamond Bling Crystal Case калъф за iPhone 7 6 6S Plus 5 5S SE 5C 4S, Samsung Galaxy Note 7 5 4 3 2 S6 S7 Edge Plus S5 / 4 / 3 A8 / 7

BGN 16.00
BGN 19.18
Продуктът е наличен

Налично


луксузна Bling Дијамант Гем Цвет Кристал тежок Случај Покритие за Различни Телефони
Опис
Бидејќи се прикаже различни, поинаква светлина на животната средина, и проблемот на боја перцепција, тоа е лесно да се предизвика боја, се надевам купувачи внимание
Бидејќи на овој став е рачно изработени производи, бидејќи на различни модели, ќе има и разлики со слика, се надевам дека и разбирање,
Рачно изработени DIY, трговија на големо поддршка, примерокот може да се прилагоди.
Други модели, ве молиме оставете порака :
Опис :
100% сосема нов.
Впечатлив дизајн и супер квалитет.
Ажурирајте го вашиот телефон безбедно и заштитени во стил со овој случај.
Овозможува лесен пристап до копчиња контроли и пристаништа, без да се отстрани случај.
Материјали : TPU.
Лесно да се чисти .
пакет :
1x Случај Само .
Добредојдовте на нашата продавница.

Параметри на продукта

Материал:
търговска марка:
СИНДУО
Търговия На Дребно Опаковка:
No
Тип:
калъф от планински кристал
Функция:
Антидетонационный материал
Съвместим Марка:
Apple iPhone
Съвместима модел на iPhone:
iPhone 5, iPhone5c, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone plus 6s, iPhone 5s, iPhone SE, 7 iPhone, iPhone, 7 Plus
Тип:
Оборудвана Тяло/Кожа
Дизайн / Decorating:
Украсени Със Скъпоценни Камъни, Узорчатый

Продукти в категория