0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-3 %
BotexBling 8Plus САМ Rex Rabbit Fur Кристал Case for iphone X case 6plus plus 6s пухкав плюш блестящ Диамант пухкави делото

BotexBling 8Plus САМ Rex Rabbit Fur Кристал Case for iphone X case 6plus plus 6s пухкав плюш блестящ Диамант пухкави делото

BGN 17.00
BGN 17.57
Продуктът е наличен

Налично


за iphone 6 6s 4.7 инчен
за iphone 7 4.7 инчен
не цел ред
ако треба за iphone 6plus 6splus и 7plus ве молиме цел други линк,,,
тие се DIY случај, може да се направи сите случај.ако не го најдете вашиот телефон случај, ве молиме контактирајте со нас.
Материјал : висок квалитет Рекс зајакот крзно
Почитувани Шведска Пријател, Шведската Царина Информации :
Шведската Царина ќе наплаќаат за услугата за плаќање преку примачот. Цената ќе pay7.5 евра/билет за декларираната вредност помала од 150 евра, а 12.5 евра/билет за декларираната вредност над 150 евра. Превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не е на следење на број вести. Превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Ујп имаат Испорака на информации, ако не го примите пакет ве молиме контактирајте со нас да се прошири на испорача време. ако треба на следење на вести, ве молиме изберете превозот преку ( Ali Express Стандард Превозот сите земји имаат следење на вести и брзо се достави) или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Драги пријатели,
Ве молиме бидете сигурни да го напишете правилниот детални адреса, ако откривање на погрешна адреса, ве молиме да ни кажете нешто да се промени. Ако адреса не е детални или не, ќе не прими стоката. Доколку сте продавач, или директна продажба бизнис потреби. Можете да не контактирате или да ја напуштат вашата e-mail адреса за нас. Ние ќе го испратам до тебе најновите производи. напомена : слободен shpping од Кина пост, ќе се 10-30 дена
некое време може да биде потребно 60days ~ 90days, ние само бидете сигурни дека бродот во 3 дневна
Не можете да бидете сигурни дека кога ќе може да се добие
ако ви треба брзо можете да изберете DHL, или ЕМС, ви благодариме
Руски клиенти мора да се види :
1.бидејќи руската Пост обезбедува лична купите предмети мора да биде полно име на примачот.
2.Бидејќи руската царинските прописи : бара комерцијални курир мора да има комерцијална името на компанијата.

Параметри на продукта

Материал:
За iphone 6plus 6sp, за iphone 7plus, за iphone 8plus, за iphone, X
Съвместима модел на iPhone:
iPhone 7 Plus, iPhone 6 Plus, iPhone 8 Plus, iPhone plus 6s, iPhone X
Търговия На Дребно Опаковка:
ДА
Дизайн:
Прост, Екзотичен, Сладък, Абстрактен
Функция:
Грязеустойчивый, антидетонационный
Тип:
Монтирани Случай
Размер:
5.5inch
търговска марка:
Ботексблинг
Характеристики:
Сладки
Съвместим Марка:
Apple iPhone

Продукти в категория