0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Твърд калъф за PC ултра тънък прозрачен твърд пластмасов калъф защитна кожа за Xiaomi Redmi 3 Pro / 3S / 3S Pro (с дупка) 5.0

Твърд калъф за PC ултра тънък прозрачен твърд пластмасов калъф защитна кожа за Xiaomi Redmi 3 Pro / 3S / 3S Pro (с дупка) 5.0

BGN 1.90
Продуктът е наличен

Налично


[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно. 2. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не се Менува откако ќе се плати цел. 3. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина. Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~ 4. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи, инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
Тешко PC Случај Ултра Тенок Јасно Тврд Пластичен Капак Заштитна Кожата За Xiaomi Redmi 3 Pro / 3 S / 3 S Про (со дупка) 5.0"
Карактеристики : *Бренд нови
*Материјал : Пластика
*Совршена монтирање капак заштитува вашиот Телефон
*Ефикасно да го заштитува вашиот Телефон од прашина, нечистотија, се судрат и гребнатини
*Целосен пристап до сите контрола на копчиња, без отстранување на случај
Компатибилен Модел : * * * За Xiaomi Redmi 3 Pro / 3 S / 3 S Про (со дупка) 5.0"
Пакет се Вклучени : 1 x PC Случај на Плаќање :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод во исто време. На увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме консултирајте се со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе бидат на товар при купување на објектот. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Превозот :
Ние брод во 1-2 работни ден на по расчисти исплата(со исклучок на викенд и државни празници), ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.

Параметри на продукта

Размер:
5.0 Inch
Дизайн:
Обикновена, Бизнес
Търговия На Дребно Опаковка:
No
Функция:
Грязеустойчивый
Тип:
Монтирани Случай
Съвместим Марка:
xiaomi
търговска марка:
HANPINYOU
Материал:
Твърда пластмаса / PC
Характеристики:
Лъскаво, Прозрачен, Тънък, Кристална
Тип:
Защитната обвивка на КОМПЮТРИ
Директен доставка:
Поддръжка
Цени на едро:
Поддръжка
Съвместим Модел:
За Xiaomi Hongmi Redmi 3 Pro / 3S / 3S Pro (с дупка) 5.0 инча
Брой:
1 бр.

Продукти в категория