0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Горещи продажба на продукти луксозен калъф за Недвижими Carbon Fiber Case Cover For iPhone 7 7 Plus Hexagon Spider Carbon Fiber Case

Горещи продажба на продукти луксозен калъф за Недвижими Carbon Fiber Case Cover For iPhone 7 7 Plus Hexagon Spider Carbon Fiber Case

BGN 58.88
Продуктът е наличен

Налично


Топла Продажба на Производи Луксузни Случај Вистински Карбонски Влакна Случај Маска За i Phone 7 7 Плус Хексагонални Spider Јаглерод Влакна Случај
Карактеристики
*Рачно направена, наменска за Apple i Phone 7,7 Плус *Madde од 100% вистински карбонски влакна материјал кој обезбедува спортски автомобил стил и луксуз утешува *Супер тенко - за корисник што сака да ужива во i Phone чувствуваат и убавина *Пердув светлина *Интелигентен дизајн нуди комплетен пристап до сите за i Phone 7 контроли *Нови УВ отпорни функција спречува промена на бојата на случајот под сончева светлина *Инсталира во секунди *внатрешноста на случајот е јасен-обложена карбонски влакна *Имајте на ум дека сјај на полноќ црна случај е како автомобил clearcoat, и е подложен на казна, гребнатини. Исто како и еден автомобил, може да помогне да се намалат овие од страна на шанса случај. *Добар изглед, нека ви биде најсветлиот еден во здодевни толпата
Повеќе јаглерод влакна случаи или други производи,ве молиме да ја посетите нашата веб и контактирајте со нас,на нашата веб :
Детали Фотографии
За i Phone 7
За i Phone 7 Плус
Пакет
Моден Карбонски Влакна Производи
Вистински Карбонски Влакна Случај Маска За i Phone 7 7 Плус

Параметри на продукта

Материал:
Сега Въглеродни Влакна
Търговия На Дребно Опаковка:
ДА
Функция:
Водоустойчив, Грязеустойчивый, антидетонационный
Тип:
Монтирани Случай
Съвместима модел на iPhone:
iPhone 7 Plus, iPhone 7
Размер:
140x70x9mm/160x80x9mm
Характеристики:
Оригинален корпус от въглеродни влакна
Дизайн:
Бизнес, Узорчатый
Съвместим Марка:
Apple iPhone
търговска марка:
Mcse
Цвят:
Черен
Тегло:
15g
Функция:
Анти-плъзгащи се, анти-чук
Стил:
Шестограмен Корпус От Въглеродни Влакна На Човека-Паяк
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
OEM:
добре дошли OEM
ключова дума :
Истински калъф, изработени от въглеродни влакна за iPhone 7,7 Plus
Номер На Модела:
За iPhone 7 / 7 Plus
Позиция№.:
NPV01035130106
Материал:
Истински случай от въглеродни влакна

Продукти в категория