0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-51 %
за Sony Xperia Z5 мек TPU печатни калъф за Sony Xperia Z5 E6003 E6633 E6653 E6683 силиконова делото за Sony Z5 Xperia Z5

за Sony Xperia Z5 мек TPU печатни калъф за Sony Xperia Z5 E6003 E6633 E6653 E6683 силиконова делото за Sony Z5 Xperia Z5

BGN 2.00
BGN 4.10
Продуктът е наличен

Налично

BEBIRDCASE е добро позната трговска марка во Кина. BEBIRDCASE е посветен на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи и одлична услуга. Производите се продаваат и дома и во странство, освојувајќи корист и комплимент од клиенти. BEBIRDCASE е вашиот Најдобар избор. Посетете ја нашата Службен Store : https : //www..com/store/all-wholesale-products/636329.html
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
TPU Цвет Куче Растенија Печатени Случај за Sony Xperia Z5 E6003 E6633 E6653 E6683 Меки Силиконски Гел Назад Телефон Покритие за Sony Z5
Повеќе предмети ќе може да се допаѓа :
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве Молам, точно пред исплата.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстраните. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти. J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Квалитет на производи со најниската можна цена. Искусни КК постапка. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет.

Параметри на продукта

Търговия На Дребно Опаковка:
No
Съвместим Марка:
Sony-Ericsson
Характеристики:
Мода Боядисана 2017 Нов Ултра Мек Силиконов Калъф За Телефон Чанти На Кутията
Функция:
Грязеустойчивый, антидетонационный
Тип:
Монтирани Случай
търговска марка:
BEBIRDCASE
Дизайн:
Цвете, Узорчатый, Скъпа, Спортен, Екзотични, Диви Животни, Гланц, Абстрактен
Място на произход на стоките:
Шенжен, Китай (Континентален)
представител:
MJ-чанта за носене
смесете цвят:
Поддръжка
Директен доставка:
Поддръжка
statu:
В наличност
Форма:
за Sony Xperia Z5 E6003 E6633 E6653 E6683
Материал:
3D перлено бял калъф TPU
Време е на пазара:
2017 New Band on Market & Hot Selling Корпуса Fundas Shell Capa

Продукти в категория