0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-21 %
Твърд калъф за PC ултра тънък прозрачен твърд пластмасов калъф защитна кожа за HTC Desire 530 630 / 825 / 830 / за HTC One M10

Твърд калъф за PC ултра тънък прозрачен твърд пластмасов калъф защитна кожа за HTC Desire 530 630 / 825 / 830 / за HTC One M10

BGN 1.00
BGN 1.26
Продуктът е наличен

Налично


[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно. 2. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не се Менува откако ќе се плати цел. 3. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина. Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~ 4. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи, инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
Тешко PC Случај Ултра Тенок Јасно Тврд Пластичен Капак Заштитна Кожата За HTC Desire 530 630 / 825 / 830 / За HTC One M10
Забелешка : следните слики се само за да покаже неговите карактеристики. ние ќе испрати право случај за вашиот модел на телефон.
Карактеристики : *Бренд нови
*Материјал : Пластика
*Совршена монтирање капак заштитува вашиот Телефон
*Ефикасно да го заштитува вашиот Телефон од прашина, нечистотија, се судрат и гребнатини
*Целосен пристап до сите контрола на копчиња, без отстранување на случај
Компатибилен Модел : * * * За HTC Желба 530 630 *За HTC Желба 825 *За HTC Желба 830 *За HTC One M10
(Ве молиме да го направи правилниот избор кога ќе го поставите цел, ви Благодарам!)
Пакет се Вклучени : 1 x PC Случај (Модел како ваш избор) Плаќање :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод во исто време. На увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме консултирајте се со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе бидат на товар при купување на објектот.

Параметри на продукта

Съвместим Марка:
HTC
Съвместима модел на HTC:
HTC Desire
Дизайн:
Прост, Лъскава, Прозрачна
Търговия На Дребно Опаковка:
No
Функция:
Грязеустойчивый
Тип:
Монтирани Случай
търговска марка:
HANPINYOU
Материал:
Твърда пластмаса / PC
Характеристики:
Лъскаво, Прозрачен, Тънък, Кристална
Тип:
Защитната обвивка на КОМПЮТРИ
Директен доставка:
Поддръжка
Цени на едро:
Поддръжка
Брой:
1 бр.
Съвместима Модел 1:
За HTC Desire 530 630 5.0
Съвместима Модел 2:
За HTC Desire 825 5.5
Съвместима Модел 3:
За HTC Desire 830 5.5
Съвместима Модел 4:
За HTC One M10 5.2

Продукти в категория