0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-13 %
Специфичното прозорец флип хибриден кожен калъф за samsung galaxy S8 plus S6 S7 edge S5 с метална плъзгаща функция да отговорите на повикване, телефонна чанта

Специфичното прозорец флип хибриден кожен калъф за samsung galaxy S8 plus S6 S7 edge S5 с метална плъзгаща функция да отговорите на повикване, телефонна чанта

BGN 5.00
BGN 5.74
Продуктът е наличен

Налично


ДОБРИ ВЕСТИ : Можете да уживате 5% попуст ако купуваат 2 Парчиња 1.100% Сосема Нов
2.Материјал : tpu+стп кожа
3.Компатибилен Модел на Телефон : за samsung галакси note8 S8plus S7 РАБОТ S6 РАБОТ S5 S3 S4
4.Моден дизајн, лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме.
5.Совршено одговара на обликот.
6.Издржливи и перат.
7.Го заштити вашиот од прашина, гребење и шок.
8.Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети.
Пакет се вклучени :
1 buc случај за samsung галакси note8 S8 плус S7 РАБОТ S6 РАБОТ S5 S3 S4

Параметри на продукта

Материал:
За галакси, S6, за край на галактиката S6, за s6edge плюс за galaxy S7, за край на галактиката S7, за galaxy S3, за galaxy S4, за galaxy S5, за галакси, S8, за galaxy S8 плюс
Търговия На Дребно Опаковка:
ДА
Съвместима Samsung Модел:
Galaxy S5, Galaxy S8, Galaxy S6 edge plus, I9500 Galaxy S IV, Galaxy Note, 8, Galaxy S6 edge, I9300 Galaxy SIII, Galaxy S8 Plus, Galaxy S7 Edge, Galaxy S7, Galaxy S6
Функция:
Поставка за крака, Антидетонационная
Дизайн:
Обикновен Матово, Спортен, Метален
търговска марка:
ЮАНЬЛАМ
Размер:
5.1 5.5 5.8 6.2 inch
Тип:
Флип Калъф
Съвместим Марка:
Samsung
Тип:
Случай

Продукти в категория