0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-16 %
За Huawei Y5 II ултра-мек TPU силиконов гел прозрачен калъф делото за Huawei Y5 2 / Y5 II / Y5 2nd Gen 5.0

За Huawei Y5 II ултра-мек TPU силиконов гел прозрачен калъф делото за Huawei Y5 2 / Y5 II / Y5 2nd Gen 5.0

BGN 2.00
BGN 2.38
Продуктът е наличен

Налично


[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно. 2. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не се Менува откако ќе се плати цел. 3. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина. Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~ 4. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи, инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
За Huawei Y5 II Ултра Тенок Мека TPU Силиконски Гел Транспарентен Случај Назад Домување Покритие За Huawei Y5 2 / Y5 II / Y5 2 Генералот 5.0"
Карактеристики : *100% сосема Нов и висок квалитет. *Лесно snap-на инсталација. *Премиум случај е совршено произведени за да се вклопи и комплимент на моделот на вашиот телефон. *Се обезбедува заштита и спречува гребнатини, чипс и нечистотијата од акумулира. *Прецизно да се намали отвори за да се овозможи целосен пристап до сите функции на вашиот телефон. Компатибилен Модел : * * * За Huawei Y5 2 / Y5 II / Y5 2 Генералот 5.0 Инчен Пакет се Вклучени : 1 x TPU Случај на Плаќање :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод во исто време. На увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме консултирајте се со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе бидат на товар при купување на објектот. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Превозот :
Ние брод во 1-2 работни ден на по расчисти исплата(со исклучок на викенд и државни празници), ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.

Параметри на продукта

Размер:
5.0 Inch
Дизайн:
Прост, Лъскава, Прозрачна
Търговия На Дребно Опаковка:
No
Функция:
Грязеустойчивый
Съвместим Марка:
Huawei
Тип:
Монтирани Случай
търговска марка:
HANPINYOU
Материал:
Силикон / Гел / Гума
Характеристики:
Лъскав, Ясен, Прозрачен, Тънък, Гъвкав, Кристална
Тип:
Защитната обвивка за защита на кожата TPU
Директен доставка:
Поддръжка
Цени на едро:
Поддръжка
Съвместим Модел:
За Huawei Y5 2 / Y5 II / Y5 2-ро поколение 5.0 инча
Брой:
1 бр.

Продукти в категория