0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-41 %
CHENXI марка кварцов часовник любовник топ луксозни златни часовници мъжки часовници от стоманени дамски Ръчни часовници двойка кварцов часовник Relogio Masculino

CHENXI марка кварцов часовник любовник топ луксозни златни часовници мъжки часовници от стоманени дамски Ръчни часовници двойка кварцов часовник Relogio Masculino

BGN 14.00
BGN 23.84
Продуктът е наличен

Налично


CHENXI Бренд Кварц Види Љубовник Топ Луксузни Златни Часовници Мажите Часовник Челик Жените рачен часовник Неколку Кварц-Часовници Relogio Masculino Спецификации : Бренд : CHENXI Движење : Кварц Движење, Родовата : Љубовници се Прикаже : Аналогни Бенд Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Мажите Големина Види бенд должина Приближно : 20cm Види бенд Ширина Прибл : 2cm Види бенд Дебелина Приближно : 0.3 цм Види случај со дијаметар од Прибл : 4.3 cm Види екран со дијаметар од Прибл : 3.5 см Види случај Дебелина Години : 1.1 cm Тежина : Околу 110g Жените Големина Види бенд должина Приближно : 20cm Види бенд Ширина Околу : 1.4 cm Види бенд Дебелина Приближно : 0.3 цм Види случај со дијаметар од Прибл : 3.0 cm Види екран со дијаметар од Прибл : 2.4 cm Види случај Дебелина Приближно : 1.0 cm Тежина : Околу 62g Пакет : Едноставен PVC Кеса 3 мали види бира само за декорација без функција за Производот не вклучуваат поле, ако имате потреба од подарок кутија, ве молам отворете го следниот линк купи!

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Форма На Корпуса:
Кръг
Номер На Модела:
CX-019A-IPG&GD-ЛЮБИТЕЛИ
Диаметър На Циферблата:
43 мм
Характеристика:
Водоустойчивост, Устойчивост На Удар
Тип Обков:
Сгъваема закопчалка с предохранителем
Пол:
влюбен
търговска марка:
Чэньси
Дебелина На Корпуса:
10мм
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
Широчина На Лентата:
20 mm
Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Дължината На Лентата:
20 см
Движение:
Кварц
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Hardlex
Стил:
бизнес
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
Състояние:
Нов с бирками
На Дисплея На Циферблата:
Аналог

Продукти в категория