0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
[GANXIN]1.8 6-цифрен led таймер Табата

[GANXIN]1.8 6-цифрен led таймер Табата

BGN 201.60
Продуктът е наличен

Налично

[GANXIN]1.8" 6 цифри LED tabata тајмер
Functio n
12/24 ЧАСА на часовникот
Брои до : од 00 : 00 до 99 : 59(До MM : SS)
Одбројување : од 99 : 59 до 00 : 00(Dn MM : SS)
Штоперица : од 00 : 00 : 00 99 : 59 : 59(MM : SS : MS)
Tabata : 20 работата, 10-ти одмор, 8 кола
FGB1 : 5min работа, 1min одмор, 5 кола
FGB2 : 5min работа, 1min одмор, 3 круга
Програмабилни обука режими
Со ѕвончето звук
Спецификација :
Објектот Состојба : 100% Нови
Дигитални Висина : 1.8"/ 4.57 cm
Часовникот Формат : H1 88 : 88
Часовникот Димензија : 340mm*100mm*40mm (13.3" x 3.9" x 1.57")
Часовникот Контрола Метод : Инфрацрвен далечински контролер
Функција Прилагоди : Да
Она што е Вклучен
1 x 1.8" Часовник
1 x AC/DC адаптер
1 x Далечински контролер
1 x Загради
1 x Операција настава
ЗАБЕЛЕШКА : Овој далечински управувач НЕМА внатрешна батерија, бидејќи батеријата не дозволуваат да брод, па ве молиме да се купи од вашиот локален пазар.
Гаранција 1 Година, Дали тоа бип кога тајмерот е направено? Yes (да). Тоа е ѕвончето. Не флеш кога тајмерот завршува? Нема. Која е максималната валидна растојание на далечинскиот управувач? Околу 10 метри. Може ли да се претходно наместени за одбројување или брои до времето? Да, може да се претходно наместени за времето или да го ресетирате времето. Како за инсталација? Тоа може да биде ѕид-монтирани или десктоп, или со tripod стојат(треба да нарачате одделно) Плаќање : 1)да ја прифатиме Alipay Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3)Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно тоа. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Пратката 1. За брза испорака , ние секогаш брод објектот преку Fed Ex, ТНТ или ЕМС. Можете да го добиете во рок од 7 од 15 дена. За стандард за испорака , ние секогаш брод објектот преку Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Посебна Линија-YW, руски Воздухот, 2.

Параметри на продукта

Тип:
Будилник
Тип Мобилност:
Цифров
Форма:
Площ
Функция:
Функция За Повторение
Характеристика:
ЛЮМИНОВАЯ
Тип На Дисплея:
Цифров
Тегло:
1000g
Материал:
Метални
Стил:
Модерен
Тип На Екрана:
ДРИБЛИРА
Форма:
Това Е Една Страна
Номер На Модела:
GI2G+1.8 R

Продукти в категория