0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Зимните гамаши за жени Модни гамаши копчета за обувки жена бедрата високи топли възли възли чорапогащи черни коледни подаръци

Зимните гамаши за жени Модни гамаши копчета за обувки жена бедрата високи топли възли възли чорапогащи черни коледни подаръци

BGN 8.00
Продуктът е наличен

Налично

Нови Жените 's Fashion Поврзана Капчиња Зима Нога Потоплите Leggings Чорапи 4 Бои
Карактеристики :
100% Сосема Нов.
6 Бои : Црна, Бела, Светло Сива, Кафе, Црвено Вино, Виолетова
Материјал : Плетење Волнени
Големина : 44x 11cm (L x W)
Стил : Неврзан
Применливи пол : жените
Функција : да се задржи топло, заштита на вашите нозе
Тоа е многу топло и дизајнот се остане во чекор со модата
Потребните додатоци за зимската сезона, кога ќе одат надвор
Answer : ___________________________ Note : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.
Пакет Содржина :
1 Пар Жените Потоплите Leggings Чорапи

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Гамаши
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
16
Материал:
Памук
Дължина На Продукта:
44cm
is_customized:
Yes
Материал:
плетене
Приложимо пол:
Жени
Сезон:
Сезон 4
Доставка:
Безплатно
Стил:
Ежедневни обувки
Цвят Стил:
Естествен Цвят

Продукти в категория