0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-17 %
Жените Над Коленете Чорапи На Райета Бедрата Високи Дълги Шарени Чорапи 11 Цвята

Жените Над Коленете Чорапи На Райета Бедрата Високи Дълги Шарени Чорапи 11 Цвята

BGN 4.00
BGN 4.80
Продуктът е наличен

Налично


Жените Дами Девојки Над Коленото Чорапи Обичен Шарени Висока Бедрото Долго Stripey Порибување Multicolor
100% Сосема Нов и Висок Квалитет!
Материјал : Памук Мешавина
Стил : во текот на Коленото (Бедрото Високи)
Боја : Сина,Бела,Длабоко Сива,Светло Сива,Светло Сина,Розова,Дип Парпл,Шарени,Црвена,Жолта,Црвена Роза
Големина : Една Големина Одговара На Сите
Unstretched : 50cm/19.69"
Пакет содржи : 1 Пара Чорапи

Параметри на продукта

търговска марка:
КОККОН
Материал:
Памук
Дължина На Продукта:
50cm
Вид На Модела:
Шарени
Дебелина на:
Стандарт
Номер На Модела:
дамски чорапи
Тип Елемент:
Чорапи
Пол:
Жени

Продукти в категория