0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-7 %
Cody Steel Сладко Women ' s Socks Fashion In Tube Cotton Woman Casual Socks Classic Cartoon Cat Чорапи For Female 3 чифта/лот

Cody Steel Сладко Women ' s Socks Fashion In Tube Cotton Woman Casual Socks Classic Cartoon Cat Чорапи For Female 3 чифта/лот

BGN 8.00
BGN 8.56
Продуктът е наличен

Налично

ЧОРАПИ ИНФОРМАЦИИ Родова Жена/Девојки Боја Шарени, Како слика покажува Материјал Памук, Полиестер, Spandex Големина Слободни големина, погоден ЕВРА : 33-39 НАС : 5-7.5 Пакет Opp вреќа Пакет : 1lot=3 пара Забелешка За Русија клиенти, ве молиме да го напишете вашето име и презиме. Еластичноста на чорапи е добро, Погоден ЕВРА : 33-39 НАС : 5-7.5. Можете да изберете различни стилови или изберете она што ние ви препорачуваме во опција. Ако производот има било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, не даваат лоши повратни информации.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Чорап
Пол:
Жени
Материал:
Акрил, Памук, Полиестер
Дебелина на:
Стандарт
Тип Чорап:
Ежедневни обувки
Вид На Модела:
Карикатура
Номер На Модела:
АА6480
търговска марка:
КОУДИ СТИЙЛ
Дължина На Продукта:
18cm--25cm
Цвят:
Цветни Чорапи (5 Цвята)
Материал:
Памук, Полиестер, Акрил
Сезон:
Пролет & Есен&Зима
За 1 лот:
=3 чифта
Модел:
Cartoony Котка
Размер:
EUR
Съотношението Материали:
80%Памук, 10%Полиестер, 10%Акрил
Стил-1:
Дамски чорапи мода
Стил-2:
Памучни Дамски Ежедневни Чорапи
Стил-3:
Дамски Чорапи

Продукти в категория