0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-7 %
Cody In Steel Tube Woman Fashion Чорапи памучни ежедневни чорапи Classic Woman Сладък Картун Котка Чорапи For Girl 5 двойки/лот

Cody In Steel Tube Woman Fashion Чорапи памучни ежедневни чорапи Classic Woman Сладък Картун Котка Чорапи For Girl 5 двойки/лот

BGN 11.00
BGN 11.84
Продуктът е наличен

Налично

ЧОРАПИ ИНФОРМАЦИИ Родова Жена/Девојки Боја Шарени, Како слика покажува Материјал Памук, Полиестер, Spandex Големина Слободни големина, погоден ЕВРА : 33-39 НАС : 5-7.5 Пакет Opp вреќа Пакет : 1lot=5 парови Забелешка За Русија клиенти, ве молиме да го напишете вашето име и презиме. Еластичноста на чорапи е добро, Погоден ЕВРА : 33-39 НАС : 5-7.5. Можете да изберете различни стилови или изберете она што ние ви препорачуваме во опција. Ако производот има било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, не даваат лоши повратни информации.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Чорап
Пол:
Жени
Материал:
Акрил, Памук, Полиестер
Дебелина на:
Стандарт
Тип Чорап:
Ежедневни обувки
Вид На Модела:
Карикатура
Номер На Модела:
АА6480
търговска марка:
КОУДИ СТИЙЛ
Дължина На Продукта:
18cm--25cm
Цвят:
Цветни Чорапи (5 Цвята)
Материал:
Памук, Полиестер, Акрил
Сезон:
Пролет & Есен&Зима
За 1 лот:
=5 двойки
Модел:
Cartoony Котка
Размер:
EUR
Съотношението Материали:
80%Памук, 10%Полиестер, 10%Акрил
Стил-1:
Дамски Модни Чорапи
Стил-2:
Чорапи Класически Дамски
Стил-3:
Чорапи За Момичета

Продукти в категория