0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Чорапи памучни мъжки къси чорапи професионална функция памучни къси чорапи Мъжки компресия чорапи

Чорапи памучни мъжки къси чорапи професионална функция памучни къси чорапи Мъжки компресия чорапи

BGN 7.90
Продуктът е наличен

Налично


Чорапи Памук Мажите Кратки Чорапи Професионална Функција Памук Кратки Чорапи Мажите Компресија Чорапи
100% Сосема нов & висок квалитет
Чорапи функционални цели : Дише, deodorization, антибактериски
Се применува за да се сезона : Пролет, лето
функција : дома ,спорт
Плаќање FANCYTECK
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање ,ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу :
Ако постои било каков проблем во врска со плаќањето, ве Молиме да бидат слободни да контакт.
Превозот FANCYTECK
1.Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по завршено плаќање. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Да се осигура дека вие може да ја прими стоката на време, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, и го вклучите вашиот mobilephone број.
2.Ние нудиме многу метод на пратката,како што се : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet, Сингапур Пост, холандски Пост, Post NL, Aramex, руски Воздух. Ние ќе изберете повеќе соодветни и побрз начин за вас .
3.Ние може да понуди било превозот метод што сакате да.Имаме брза испорака метод како следново : DHL, EMS, Fedex, UPS-от, Русија Express
Враќање & Наплата FANCYTECK
1. Ако сте незадоволни со нашите производи може да се применува за да се вратите или рефундирање во рок од 7 дена откако си ја примил стоката.
2. Ако стоката сте примиле не се исти со опис или имате било какви квалитетот проблем ве молиме да понуди докази .Ние ќе ви даде уште една нова стока со вашата следна цел или ние може да ви даде разумен надоместок.
3. Ако сакате да ја врати стоката назад, само затоа што лична причина, тогаш треба да се обрне на товар.
4. Ве молиме не го испрати назад со себе без контакт со нас.
Известување FANCYTECK
Вашата стока се обично со ниска цена декларација за извоз .Како што $1-$20, или бесплатен примерок/бесплатен подарок, обично нема да предизвика тарифа.
Цената на стоката е не вклучувајќи тарифата.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Чорап
Пол:
Мъже
Материал:
Акрил, Памук
Дебелина на:
Стандарт
Тип Чорап:
Ежедневни обувки
Висок:
Глезен
Номер На Модела:
S0102
Тип Елемент:
Мъжки чорапи
Материал:
Памук
Функция:
чорапи памучни
Стил:
къси чорапи
Стиль1:
Спортни чорапи
Пол:
Човек

Продукти в категория