0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
nisi 55 MC UV Filter wide band Lens Протектор за SONY 18-55 DT Обектив защитно леща

nisi 55 MC UV Filter wide band Lens Протектор за SONY 18-55 DT Обектив защитно леща

BGN 27.12
Продуктът е наличен

Налично


Nisi MC УВ DUS Ултра Тенок Професионални MC УВ Филтер Двојно Страни 12 Слоеви Мулти Слој Филтер Бесплатен Превозот
This MC УВ филтер е корисна алатка за да се минимизира љубов на Ултравиолетовите Зраци. Ултравиолетовите Зраци ќе предизвика сина фрлија во фотографиите и тоа често го прави отворено фотографии hazily и indistinctly поради Ултравиолетовите Зраци предизвикуваат атмосферски магла.
Не само на горенаведените предности, тоа исто така може да биде сите времиња Заштитник за вашиот леќа, бидејќи this MC УВ филтер нема да има љубов за оригинални бои и фокусот.
Како што е направена на "Висока Светлина Трансмисија" стакло кои немаат љубов за изложеност. Тоа е ова што може да се види дека на сопственикот на физички објект се зема како референца за одредени калибар. :
Официјалниот фото:

Параметри на продукта

Пакет:
ДА
Номер На Модела:
MC UV 55mm
търговска марка:
NISI
Материал:
Филтър
Тип:
Филтър
Тип Аксесоари:
Филтър

Продукти в категория