0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
2018 Neceser Zipper Women Makeup bag Сладко момиче Cosmetic bag with Compartment beauty Case Make Up Organizer Toiletry bag Storage

2018 Neceser Zipper Women Makeup bag Сладко момиче Cosmetic bag with Compartment beauty Case Make Up Organizer Toiletry bag Storage

BGN 51.01
Продуктът е наличен

Налично


2016 година Neceser Патент Жените Шминка торба Симпатична девојка Козметички торба со Преграда убавина Случај Сочинуваат Организатор Toiletry торба за Складирање
1.Предмети ќе биде предаден во рок од 1-10 работни дена побрзо по вашата исплата.
2. Како рок на испорака и превозот време може да се разликува за различни наредби со различни превозот адреса. Ако ви треба итна, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред ставање на ред.
3.Ние можеме да брод на повеќето земји во светот, а нашите предмети ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Пошта, тоа ќе потрае околу 10-20 дена за да стигнат до најголемиот број на земји. Но, ние не сме во можност да брод PO box адреса, па ве молиме да ни обезбеди и точната адреса и контакт телефонски број, поштенски код (За курир користете само). Руската пријатели треба да се обезбеди целосна името, бидејќи на новата политика на руската Обичаи, во спротивно не може да се дојде на ред.
4.Ако havent примените вашиот стоки во рамките на нормалниот време, или мислите дека нешто не е во ред со транспорт, ве молиме да не грижете и слободно контактирајте со нас, ние ќе провери за што побрзо.
5.ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход во земјата на дестинација, како што тоа зависи од вашите countrys политика.
1.Неисправни стоката мора да се врати во рок од 7 дена од датумот на породување.
2.Само неисправни предмет може да бидат понудени на берза или замена.
3.Ве молиме бидете сигурни да го задржи оригиналното пакување за да се вратат.
4. Купувачот треба да се плати превозот надомест за враќање во секоја ситуација, освен нашите грешки.
1. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да го потврди приемот на нарачката и да го оставите позитивен фидбек ( 5 ѕвезди ) нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе само 1 минута.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Козметични чанти
Вид На Модела:
Герои
Състав На Материала:
органайзер за козметика
Стил:
Модни модели
Дължина На Продукта:
24cm
Форма:
Кутия
Тип На Затваряне:
Светкавица
Тегло На Продукта:
1kg
Височина На Продукта:
18cm
търговска марка:
ДЖИН QIAO ЕР
Широчина На Елемента:
12cm
Основен Материал:
PU
Номер На Модела:
органайзер за козметика
Тип Елемент:
Козметични чанти
Форма:
Тип Куба
Модел:
Карикатура

Продукти в категория