0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-35 %
MOJOYCE Малки жени раници нитове светкавица изкуствена кожа студент раница чист мода чанта черно момичета Жените Ежедневна чанта

MOJOYCE Малки жени раници нитове светкавица изкуствена кожа студент раница чист мода чанта черно момичета Жените Ежедневна чанта

BGN 12.00
BGN 18.37
Продуктът е наличен

Налично


2016 година Нови Модни СТП Кожа Дами Мини Занитвам Ранец Торба Црна
За боја :
1.Сите производи слики биле однесени во вид.
2.Боја на слики може да бидат малку различни од реалниот производ поради снимањето интензитет на светлина и боја поставката на секој поединец да го следи.
3.Ако не може да се прифатат мал боја разлика, ве молиме не поставувајте цел.
На високо-одделение СТП Кожа материјал, здравје, заштита на животната средина носат-отпор издржливи, може да се задржи вашата картичка или пари или било какви други работи во тоа каде се наоѓате, секој се допаѓа! тоа е доста удобен за вас да се оди на превозот или шета на улица или уживање на кафе во кафуле. па дајте му на вашиот живот удобност и леснотијата! тоа е доволно долго за секојдневна употреба.
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни производство серии, детали за производот може да биде малку различен. Ако чување разликата, ве молиме да се купи тоа внимателно.
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
Главни карактеристики :
Материјал : Кожа СТП
Обвивка Материјал : Полиестер памук
Големина : Прибл. 240*210*10мм (9.44 x 8.26 x 0.39 инчи)
Тежина : Околу.250g
Стил : Мода
Примена : Ранец
Облик : како слика се прикажани
Погоден за толпата : Жени
Цврстина : Мека
Број на Рачки/Ремени : Никој
Додатоци : Никој
Ремени : Прилагодлив(со патент, може да биде торба или Crossboby торба)
1 x Ранец
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Раници
Тип На Затваряне:
Светкавица
Вид На Модела:
Твърд
Носеща Система:
Физиологична Извивка На Гърба Си
Интериор:
Джоб За Мобилен Телефон, Вътрешен Слот Джоба, Вътрешен Джоб С Цип
Стил:
Модни модели
Външен вид:
Няма
Техника:
Щамповане
Тип Раници:
Вътрешна Рамка
Обемът на:
По-Долу 20 Литра
търговска марка:
МОДЖОЙС
Вид Дръжка / Ремък:
Прибиращ се
Украса:
Няма
Дъждобран:
No
Основен Материал:
PU
Номер На Модела:
кожена раница
Подкладочный Материал:
Polyester
Пол:
Жени
Материал:
Изкуствена кожа
Подкладочный Материал:
Полиестер памук
Размер:
Прибл. 240 * 210 * 10 мм (9.44 x 8.26 x 0.39 инча)
Тегло :
Ок. 250g
Приложение:
раница
Твърдост:
Мек

Продукти в категория