0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
Секси Червената латексова наметало дълго яке гума халат Гумми палто, блуза, гащеризон Болеро crop top риза блейзър плюс размер XXXL DY-007

Секси Червената латексова наметало дълго яке гума халат Гумми палто, блуза, гащеризон Болеро crop top риза блейзър плюс размер XXXL DY-007

BGN 194.00
BGN 204.64
Продуктът е наличен

Налично


Одговара на избраниот производ препорачуваме :
Латекс кејп (цената не вклучува панталони a nd ракавици) 100% реално Латекс 100% рачно изработени (Направени во Кина) Дебелина : 0.4 mm 1) бебе розова боја : Ние сме фабрика само. Ние можеме да понудиме конкурентна цена и брза испорака време и добро се вклопуваат рака прилагодени латекс производи. *** Од 2008 година, ние се специјализираат во R&D, маркетинг на латекс производ. *** ОЕМ & ODM наредби се многу поздрави. (Можете да ни e-mail на слика или на скица и ние може да се направи совршен работи за вас.) *** Копија од нашите слики на работилница без дозвола од нас е незаконско.
Забелешки :
1. Фотографии може да малку се разликува од вистинската точка во однос на бојата се должи на осветлување за време на фото снимањето или мониторот екранот.
2. Фотографиите се со латекс полирање, но вистинските објект е без неа. Тоа ќе наплаќаат повеќе за екстра цена, ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници.
3. Рака прилагодени треба да ви биде наплатено повеќе ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници.
Вашиот нов латекс облека ќе остане во добра состојба и да им даде многу години на уживање ако се грижеле внимателно.
Како да се Носат Латекс облека
СТАВАЊЕ НА :
Влечење на латекс облека – која се стреми да биде тесна и удобно се вклопуваат – може лесно да се оштети, оставајќи постојан прст знаци, се протега, или дури и rips и солзи, во материјалот. Да имаат трпение, и се користи бебе во прав великодушно на внатрешноста на вашата облека. Друга опција е да се користи силикони-базирани сјајна производ или НЕ на база на масло лубрикант за да се направи ставање на вашата облека полесно.
Наместо грабање латекс материјал се со вашите прсти, со што се зголемува веројатноста за напуштање прст indentations или предизвикувајќи штета на вашиот облека, го користите вашиот цела рака да се повлече на облека. Ја користите вашата рака да се префрлат на латекс и постепено shift додека облека е во место, правилно и ќе се чувствуваат удобно.

Параметри на продукта

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип Елемент:
Боди-Костюм
Вид На Модела:
Твърд
Пол:
Жени
Непристойная Снимка:
No
Материал:
Латекс
търговска марка:
Двустранен стречинг
Номер На Модела:
DY-007 латекс нос ubber палто Болеро crop top blazer jacket
Секси Суггестивный:
No
Тип Тъкани:
Сукно
Цвят:
Червено или черно
Материал:
Лист латекс, 100% чист естествен (собственоръчно склеенный обвивка ламперия) дебелина 0.4 mm
Размер:
customized adjustable XS S M L XXL XXXL plus size
За:
Жените(Ladygirls / господа/мъж / жена / работа / жена / унисекс / възрастен
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер

Продукти в категория