0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-24 %
Версальская Роза (Дама Оскар) Висококачествен придворен костюм син cosplay костюм

Версальская Роза (Дама Оскар) Висококачествен придворен костюм син cosplay костюм

BGN 195.00
BGN 256.00
Продуктът е наличен

Налично

Versailles се зголеми(Дама Оскар) Високо-одделение Суд Костим Сина Cosplay Костим
Напомена : Драг пријател,Ако сакате нарачана со овој костим,ве Молиме кажете ни ја вашата висина,биста,половината,колковите и рамо правилно.Оставете порака ако не го имаат на вашата големина, Ние ќе нарачана на големината која ќе се избере,и нарачана овој костим треба 7-10days,ви Благодариме за вашата поддршка.Нарачана=Нема Екстра Пари,Освен неколку производи,ние ги направи белешка во деталите.
Драг пријател,ако вашата големина е посебна,ве молиме оставете ги вашите measurments : Биста,Половината,Колковите и Висина во цел белешки кога ќе ги нарачате на предмети,ние ќе го избере правилната големина за вас или custum објектот со твоите measurments,ви Благодарам!!!

Параметри на продукта

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Източник:
дама Оскар
Специална Употреба:
Костюми
Тип На Източника На:
Аниме
Материал:
Polyester
Отдел Име:
Възрастен
Пол:
Унисекс
Тип Елемент:
Комплекти
търговска марка:
PUOEWJN
Герои:
дама Оскар
Компоненти:
пълен набор от

Продукти в категория