0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Джобен чудовище Серена cosplay костюми сценичното представяне на облекло, идеален поръчка за вас !

Джобен чудовище Серена cosplay костюми сценичното представяне на облекло, идеален поръчка за вас !

BGN 76.80
Продуктът е наличен

Налично


Пред да го стави на ред.
1 : ве Молиме според големината на табелата за да го изберете соодветна големина.Ако не постои соодветна големина,ве молиме дај ни вашиот мерења,ние може да прилагодено за вас.Ако големината е премногу голема,Тоа ќе имаат обичај такса.
2 : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
3. Транспорт може малку бавно, понекогаш,ве молиме да се подготват вашиот костим однапред.Ако имате време на испорака, ве молиме да ни кажете кога ќе нарачате.
4. Ние се рачно изработени,па ние треба околу 7-10 работни дена за да го направи костимот,ако костимот е тешко да се направи,тоа може да е потребно повеќе време.Ако вашиот план датум е итна,ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го стави на ред .
Cosutme вклучуваат :
капут,фустан,вратоврска,sock.
Големина На Табелата
По -продажбата на услугата
Превозот : Понекогаш ќе има зафатено на транспорт,така што може малку бавно.Но, ве молам не грижете се,само да не контактирате за да се прошири на купувачот време.Исто така, ние ќе контактирајте го изразуваат да ви помогне да го најдете вашиот пакет.Ако ја изгубиле,Ние ќе го испратам до тебе повторно или да ви даде целосна refound.
Квалитет : Кога ќе го добиете костим ,Ако постои било прашање со тоа,ве молиме контактирајте со нас прво,и да ги преземат photoes,ние ќе го потврдат тоа.Ако постојат сигурни дека има некои прашања,ние ќе ви ги даде делумно refound како compensastion,или може да ги испратите назад ,ние ќе ви даде целосна refound.
Големина : ве Молиме бидете сигурни дека вашата големина е точно,ние го направи костимот accordding на големината што ни даде,ако ти се даде погрешна големина,не можете да го носите кога ќе се добие тоа.Ве молиме контактирајте со нас,ние може да се разменат за вас.Но треба плати товар за повторно да ја прати.
Повратни информации
Вашето мислење е многу важно за нас,ако сте задоволни со костим сте го добиле,ве молиме оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации.

Параметри на продукта

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Източник:
Вой Се Изменя Заключване
Специална Употреба:
Костюми
Отдел Име:
Възрастен
Пол:
Унисекс
Номер На Модела:
DX110101
търговска марка:
косерсуки
Тип На Източника На:
Аниме
Тип Елемент:
Комплекти
Компоненти:
палто, рокля, вратовръзка, чорапи.
Герои:
Серена
Материал:
Памучен смес

Продукти в категория