0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-30 %
Високо качество на жена бала готически Викториански необичаен дворец на Маскарадните DressesRenaissance Wench Готически Princess Dress бална рокля

Високо качество на жена бала готически Викториански необичаен дворец на Маскарадните DressesRenaissance Wench Готически Princess Dress бална рокля

BGN 129.00
BGN 184.00
Продуктът е наличен

Налично


ВНИМАНИЕ : Бидете сигурни дека ќе се земе вашата мерења боси, ве молиме да ни остават порака ако ви треба неколку инчи додадена на должина за да се овозможи носење на високи потпетици.Ве молиме не се измери во текот облека очекуваат undergarment, ние ќе го земе во предвид.За да бидете сигурни дека ќе добиете совршено се вклопуваат да се облекува, тоа е високо препорачливо да ни снабдување други големина мерења ако е потребно, или на друго место ќе се процени да се направи.
Превозот :
1. Ние брод на Светот, освен APO или FPO.
2. Општо земено, ние ќе брод фустан во 7 работни дена откако ќе заврши плаќање на цел; ако сте го направиле нарачка за време на Кина Фестивали, или нашата зафатен сезона како месец пред ноќта на Вештерките, тоа може да одземе 5-15 дена подолго.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Политика На Враќање
1. Кога ќе купите од нас, ние сакаме да се направи сте целосно задоволни. За квалитетот на прашањето , може да побара за размена или наплата; ве молиме наведете причината на вашето враќање и вклучуваат што повеќе детали, како е можно, испратите фотографии кои јасно укажуваат на проблем со точка (ако е потребно).
2. За големината прашање , ако се облекуваат големина не пристигне во спецификацијата како ќе нареди, можете да изберете да се направи корекција на локално се прилагоди, во кој случај, ќе му ги надомести прилагодувањето трошоци додека трошоците не надминува оригиналната цена на фустанот од 50%. Ако прилагодувањето трошоци надмине оригиналната цена на фустанот од 50%, ние ќе ги надомести само до износ еднаков на 50% од фустан е оригинална цена.Ако фустан не одговара, бидејќи на вашата мерење грешки, тогаш ќе биде одговорен за сите трошоци.
3. Ве молиме имајте на ум дека не можеме да процесот било производи кои се враќаат директно, без било какви информации за нас и пред тоа.

Параметри на продукта

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, XXS, 5XL
Източник:
Клеопатра
Специална Употреба:
Костюми
Пол:
Жени
Материал:
Polyester
Компоненти:
Рокли
Тип На Източника На:
Празник
Тип Елемент:
Комплекти
Номер На Модела:
wholesalelolita.com
Герои:
виктуаранское рокля

Продукти в категория