0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-10 %
Ново пристигане на гръцката богиня принцеса костюм Безплатна доставка 3S1697 горещи продажба на секси костюми cosplay партия

Ново пристигане на гръцката богиня принцеса костюм Безплатна доставка 3S1697 горещи продажба на секси костюми cosplay партия

BGN 46.00
BGN 51.09
Продуктът е наличен

Налично


Нови пристигнување грчката Божица принцеза костим Бесплатен превозот 3 S1697 Топла продажба секси cosplay партија носии
Грчката Божица принцеза костим : превозот е бесплатен, ние ќе ги искористиме кина пост, тој ќе пристигне во 25-45 дена, ако треба да пристигнат во 4-6 дена, можете да контактирате со нас за да испратите страна на курирската служба DHL, UPS-от,Fedex, Aramex , KCS, и во цената на превозот цена од нив, исто Така, Ако сакате да се направи трговија на големо или да стане нашата компанија 's дистрибутер во вашето место, можете директно од нашата Онлајн трговија на големо веб-сајт : ве молиме контактирајте со нас од страна на sexy-fashion-dress.com Нашата компанија :
1. секси-сон е познат професионални производител и снабдувач на големо секси долна облека, секси костими, корсет, повеќе од 1200 предмети може да изберете од нашата веб страница.
2.Ние, исто така, прифати ОЕМ и ODM.
3.Ако сте заинтересирани во некои од предмети или би сакале да нарачате од нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
4. секси-сон искрено со нетрпение очекуваме да на можност за соработка со вас базирани на взаемна корист.
Производи детали :
Материјал
Памук+Spandex+полиестер
Состојба
100% сосема нов,, спакувани во запечатена пластична кеса.1 PC/ Пластична кеса
Големина
една големина
Боја
Како се покаже
Опис грчката Божица принцеза костим
Перење
не хлор белење, не пеглање, не хемиско чистење, емитуваше
Цел
ОЕМ е прифатена
превозот
слободен од кина пост, но ако сте под итно, можете да со DHL,TNT,EMS,UPS-от,Fedex и купувачот да ја плати
Плаќање
ЗАЧУВАМ, Банкарски Трансфер и western union
Испорака датум
во рок од 2-3 работни дена по recieving плаќање
Место на Потекло
Кина
една големина :
Ако сакате различна големина или различни бои во една многу, ве молиме оставете порака за нас!
Answer : ___________________________ Note : 1. Една големина како нормален одговара S M L XL луѓе.

Параметри на продукта

Размер:
One Size
Специална Употреба:
Костюми
търговска марка:
Коли ...
Тема:
Принцесата И Принца
Номер На Модела:
3S1697
Материал:
Polyester
Специална Употреба:
Костюми
Размер:
one size/free size
Цвят:
Както е показано на фигура
срок на доставка:
продукт, може да изпрати на 1-3 работни дни
Характеристика:
секси, като е привлекателна за любовник
Възрастова Група:
Възрастен
Опаковка:
Добра opp чанта
Тип На Доставка:
търговия на дребно, търговия на едро приета,моля, свържете се с нас за търговия на едро на уеб сайт
друг размер:
Приет подгоняйте различен размер, MOQ 30 PCS

Продукти в категория