0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-17 %
Аниме ga Watashi Motete Dousunda Kae Serinuma cosplay костюми от всякакъв размер

Аниме ga Watashi Motete Dousunda Kae Serinuma cosplay костюми от всякакъв размер

BGN 94.00
BGN 113.60
Продуктът е наличен

Налично


Аниме Watashi ga Motete Dousunda Kae Serinuma Cosplay Костими Било која големина
Содржи : грб+кошула+здолниште+bowknot
Ткаенини : униформа ткаенина,памук
Прилагодена големина : pls извести ме подолу информации
Обичај циклус околу 5-7 работни дена,
ве молиме кажете ни за вашата висина, тежина, рамењата, градите, половината, колковите и арм должина, обичај е машки или женски??
Ако не можете да најдете вашата големина во големината на табелата и сакате да обичај прави тоа со свој мерења, ве молиме испратете ни го вашиот следниве мерења. ќе се направи се вклопуваат во костим за вас.
1.Ќе се Машки Или Женски ?
2.Висина
3.Тежина - Вашата Тежина Во Кг.
4.Градите - се Земе мерење на обемот во потполност точка на градите.
5.Половината - Мерење на обем на најмалиот дел од половината над hipbone.
6.Хип - Стави на лента околу во потполност дел на вашиот дното кога ќе застанете со нозете заедно.
7.Рамо До рамо - Од Рамо КРАЈ до рамо КРАЈОТ на задниот дел.
8.Арм Должина - Мерка од рамото точка на зглобовите. Исто така, даде мерење со вашиот лактите свиткани, треба да биде околу една педа подолго.
9.Саканиот Панталони Должина - Од Најмалите Дел Од Половината Од Должината Сакате.

Параметри на продукта

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Източник:
Ваташи ха Мотете до
Специална Употреба:
Костюми
Тип На Източника На:
Аниме
Номер На Модела:
Ga Watashi Motete Dousunda 01
търговска марка:
NSOKING
Отдел Име:
Възрастен
Пол:
Унисекс
Тип Елемент:
Комплекти
Материал:
единни плат, памук
Компоненти:
палто+риза+панталон+лък
Герои:
КАЭ Серинума

Продукти в категория