0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
2018 дами черен остър чорап висок ток ръчно изработени Обувки жените овча кожа кожени токчета момичета модерен дизайнерски помпи PritiviminFN12

2018 дами черен остър чорап висок ток ръчно изработени Обувки жените овча кожа кожени токчета момичета модерен дизайнерски помпи PritiviminFN12

BGN 193.71
Продуктът е наличен

Налично


Особено важно големина информации : ве молиме бидете сигурни да го изберете чевли големина според вашиот метри должина.
Големи димензии на некој вид може да се прилагоди, ако треба, ве молиме контактирајте со нашата служба, но ве молиме да обрнете внимание на кориснички чевли не може да се вратат или да го промени, бидејќи тоа е специјално прилагодени.
Ве молиме, истакна нумерички параметар е мерено според големина US6.5, големина, ќе имаат 1-5мм грешка како рачно изработени. Тесен и тенки нога треба да изберете големина помала
2017 дами црна посочи пети дебели висока пета рачно изработени чевли жените овча кожа потпетици девојки моден дизајнер пумпи FN12
Детали за производот
.
1. Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.
2. Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздух mail, EUB пакет или превозот
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.
Превозот време за време на Сезона (Кинески Национален Ден, Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
3. Политика на враќање
Во рок од 7 дена по приемот, можете да се вратите на чевли. Производи мора да биде во состојба што сме ги добиле со оригинална кутија и/или на пакувањето. Превозот на трошоците за враќање чевлите мора да се плати од страна на купувачот. Ние само ќе го издаде наплата за објектот и не превозот цена. Бидете сигурни дека за да напишете ја вашата цел број, и вклучуваат со вас пратката. Ако имате прашања во врска со вашето враќање, ве молиме да ни даде порака.
4. За големина
Пред да се направи нарачката, ве молиме бидете сигурни да го изберете чевли големина во зависност од вашите нозе должина како што е споменато во нашите големина на табелата и царинската повратни информации. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.

Параметри на продукта

Обувки Размер:
4.5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Помпи
Тип Помпа:
Основни модели
Номер На Модела:
Дамски обувки-лодка FN12
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Стил:
Елегантен
Тип На Затваряне:
Подхлъзване-В
Височина На Платформата:
0-3см
Горния Материал:
естествена кожа
Петата Височина:
Супер висок (8 см-нагоре)
С Платформи:
ДА
is_handmade:
ДА
търговска марка:
Притивимин
Вид На Шипове:
Квадратен ток
Подкладочный Материал:
естествена кожа
Форма На Носа:
Остър Чорап
Материал На Подметката На:
Дъвка
Елемент На Модата:
Дребния
Материал Стелки:
свинска кожа
Топ-Естествена Кожа Тип:
Коровья Кожа
Сезон:
Пролет / Есен
Случай:
Офис И Кариера
Хастар-Естествена Кожа Тип:
свинска кожа
Европейският ЛПС:
35,36,37,38,39,40,41
Петата Височина:
8,5 см
Цвят:
Черен
Име:
жена професионални рокля единични обувки

Продукти в категория